Leszno MZK
Schemat
Mapa
Linie
Przystanki
NextBus
Miasto
roz
klad.com
Aktualny komunikat
Aktualizacja z dnia: 2024-04-09 21:54:17
Rozkład jazdy ważny od dnia 10 kwietnia 2024 roku do odwołania związany z remontem ulicy Niepodległości i Wolińskiej
Play:)
2
3
Jack & Jones 80% taniej
Wybierz mapę lub linie
1
2
3
4
5-sezonowa
6
7-sezonowa
8
9
10
11
12
16
Linia: _3
Kierunek: STRZYŻEWICE
Osiecka cmentarz
Osiecka działki
Osiecka JESPOL
Grzybowa II
Grzybowa I
Kąkolewska osiedle
Kąkolewska cmentarz
Niepodległości market
Grunwaldzka ENEA
Jana Pawła II pływalnia
Dąbrowskiego
Mickiewicza Urząd Skarbowy
Narutowicza Teatr Miejski
Kościuszki
Marcinkowskiego liceum
Krasińskiego
Dworzec kolejowy
Święciechowska AKWAWIT
Św. Franciszka z Asyżu
Spółdzielcza III-na żądanie
Spółdzielcza II-na żądanie
Spółdzielcza I-na żądanie
Grottgera II-na żądanie
Grottgera I-na żądanie
Okrzei
Szczepanowskiego
Święciechowska II-na żądanie
Kochanowskiego-na żądanie
Reja-na żądanie
Dożynkowa
Szybowników
Strzyżewice II-na żądanie
Strzyżewice I-na żądanie
Strzyżewice
Trasa: - Osiecka- Grzybowa- Kąkolewska- Niepodległości- Grunwaldzka- Aleje Jana Pawła II- Dąbrowskiego- Mickiewicza- Narutowicza- Marcinkowskiego- Aleje Zygmunta Krasińskiego- Dworcowa- Święciechowska- Spółdzielcza- Grottgera- Okrzei- Szczepanowskiego- Święciechowska- Kochanowskiego- Reja- Dożynkowa- Szybowników- Strzyżewice /Lotnicza/
Linia: _3
Kierunek: OSIECKA cmentarz
Strzyżewice
Strzyżewice I
Strzyżewice II
Szybowników
Dożynkowa
Reja
Kochanowskiego
Wolińska
Święciechowska II-na żądanie
Szczepanowskiego
Okrzei
Grottgera I-na żądanie
Grottgera II-na żądanie
Spółdzielcza I-na żądanie
Spółdzielcza II-na żądanie
Spółdzielcza III-na żądanie
Św. Franciszka z Asyżu
Święciechowska AKWAWIT
Dworzec kolejowy
Kasprowicza
Krasińskiego
Marcinkowskiego liceum
Narutowicza Teatr Miejski
Mickiewicza Urząd Skarbowy
Dąbrowskiego
Jana Pawła II pływalnia
Grunwaldzka ENEA
Niepodległości market
Kąkolewska cmentarz
Kąkolewska osiedle
Grzybowa I-na żądanie
Grzybowa II-na żądanie
Osiecka JESPOL
Osiecka działki-na żądanie
Osiecka cmentarz
Trasa: - Strzyżewice /Lotnicza/- Szybowników- Dożynkowa- Reja- Kochanowskiego- Wolińska- Święciechowska- Szczepanowskiego- Okrzei- Grottgera- Spółdzielcza- Św. Franciszka z Asyżu- Święciechowska- Dworcowa- Kasprowicza- Aleje Zygmunta Krasińskiego- Marcinkowskiego- Narutowicza- Mickiewicza- Dąbrowskiego- Aleje Jana Pawła II- Grunwaldzka- Niepodległości- Kąkolewska- Grzybowa- Osiecka
Schowaj
Polityka prywatności
© Rozkład7xp 2024
( 5838959/ 4 ), 4004 )
711
558
Schowaj