Najbliższe odjazdy
Przystanek: Paderewskiego III
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:16 godz : min o 10:37
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:37
| Paderewskiego III | 2 | 10:38
| Piłsudskiego | 3 | 10:41
| Kaliska Bank | 4 | 10:42
| Gimnazjalna | 5 | 10:44
| Plac Bankowy | 6 | 10:46
| Sienkiewicza | 7 | 10:47
| Wojska Polskiego | 8 | 10:49
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 10:51
| Poznańska Krotoszyńska | 10 | 10:52
| Poznańska Lotnicza | 11 | 10:53
| Radłowska Sporna | 12 | 10:54
| Radłowska I | 13 | 10:55
| Orzechowa | 14 | 10:56
| Orzechowa I | 15 | 10:57
| Bema cmentarz I | 16 | 10:58
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 18:01 godz : min o 11:22
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:22
| Paderewskiego III | 2 | 11:23
| Piłsudskiego | 3 | 11:26
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 11:27
| Limanowskiego szpital | 5 | 11:28
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 11:29
| Reymonta | 7 | 11:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 11:32
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 11:34
| Wolności | 10 | 11:35
| Partyzancka | 11 | 11:39
| Centrum przesiadkowe | 12 | 11:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 13 | 11:43
| Odolanowska I | 14 | 11:44
| Kwiatowa | 15 | 11:45
| Okólna | 16 | 11:46
| Kordeckiego I | 17 | 11:47
| Kordeckiego szkoła | 18 | 11:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 11:49
| Chłapowskiego II | 20 | 11:50
| Wybickiego | 21 | 11:52
| Krotoszynska I | 22 | 11:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 18:04 godz : min o 11:25
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:25
| Paderewskiego III | 2 | 11:26
| Paderewskiego - stadion | 3 | 11:27
| Wysocka ZUS | 4 | 11:29
| Plac Bankowy | 5 | 11:31
| Sienkiewicza | 6 | 11:33
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 18:26 godz : min o 11:47
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Paderewskiego III | 2 | 11:48
| Piłsudskiego | 3 | 11:51
| Kaliska Bank | 4 | 11:52
| Gimnazjalna | 5 | 11:54
| Plac Bankowy | 6 | 11:56
| Sienkiewicza | 7 | 11:57
| Wojska Polskiego | 8 | 11:59
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 12:01
| Poznańska Krotoszyńska | 10 | 12:02
| Poznańska Lotnicza | 11 | 12:03
| Radłowska Sporna | 12 | 12:04
| Radłowska I | 13 | 12:05
| Orzechowa | 14 | 12:06
| Orzechowa I | 15 | 12:07
| Bema cmentarz I | 16 | 12:08
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 18:54 godz : min o 12:15
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:15
| Paderewskiego III | 2 | 12:16
| Paderewskiego - stadion | 3 | 12:17
| Wysocka ZUS | 4 | 12:19
| Plac Bankowy | 5 | 12:21
| Sienkiewicza | 6 | 12:23
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 19:01 godz : min o 12:22
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:22
| Paderewskiego III | 2 | 12:23
| Piłsudskiego | 3 | 12:26
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 12:27
| Limanowskiego szpital | 5 | 12:28
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 12:29
| Reymonta | 7 | 12:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 12:32
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 12:34
| Wolności | 10 | 12:35
| Partyzancka | 11 | 12:39
| Centrum przesiadkowe | 12 | 12:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 13 | 12:43
| Odolanowska I | 14 | 12:44
| Kwiatowa | 15 | 12:45
| Okólna | 16 | 12:46
| Kordeckiego I | 17 | 12:47
| Kordeckiego szkoła | 18 | 12:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 12:49
| Chłapowskiego II | 20 | 12:50
| Wybickiego | 21 | 12:52
| Krotoszynska I | 22 | 12:53
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |