Najbliższe odjazdy
Przystanek: Paderewskiego III
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:14 godz : min o 12:15
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:15
| Paderewskiego III | 2 | 12:16
| Paderewskiego - stadion | 3 | 12:17
| Wysocka ZUS | 4 | 12:19
| Plac Bankowy | 5 | 12:21
| Sienkiewicza | 6 | 12:23
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 20:21 godz : min o 12:22
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:22
| Paderewskiego III | 2 | 12:23
| Piłsudskiego | 3 | 12:26
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 12:27
| Limanowskiego szpital | 5 | 12:28
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 12:29
| Reymonta | 7 | 12:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 12:32
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 12:34
| Wolności | 10 | 12:35
| Partyzancka | 11 | 12:39
| Centrum przesiadkowe | 12 | 12:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 13 | 12:43
| Odolanowska I | 14 | 12:44
| Kwiatowa | 15 | 12:45
| Okólna | 16 | 12:46
| Kordeckiego I | 17 | 12:47
| Kordeckiego szkoła | 18 | 12:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 12:49
| Chłapowskiego II | 20 | 12:50
| Wybickiego | 21 | 12:52
| Krotoszynska I | 22 | 12:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 20:51 godz : min o 12:52
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:52
| Paderewskiego III | 2 | 12:53
| Piłsudskiego | 3 | 12:56
| Kaliska Bank | 4 | 12:57
| Gimnazjalna | 5 | 12:59
| Plac Bankowy | 6 | 13:01
| Sienkiewicza | 7 | 13:02
| Wojska Polskiego | 8 | 13:04
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 13:06
| Poznańska Krotoszyńska | 10 | 13:07
| Poznańska Lotnicza | 11 | 13:08
| Radłowska Sporna | 12 | 13:09
| Radłowska I | 13 | 13:10
| Orzechowa | 14 | 13:11
| Orzechowa I | 15 | 13:12
| Bema cmentarz I | 16 | 13:13
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 21:21 godz : min o 13:22
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:22
| Paderewskiego III | 2 | 13:23
| Piłsudskiego | 3 | 13:26
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 13:27
| Limanowskiego szpital | 5 | 13:28
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 13:29
| Reymonta | 7 | 13:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 13:32
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 13:34
| Wolności | 10 | 13:35
| Partyzancka | 11 | 13:39
| Centrum przesiadkowe | 12 | 13:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 13 | 13:43
| Odolanowska I | 14 | 13:44
| Kwiatowa | 15 | 13:45
| Okólna | 16 | 13:46
| Kordeckiego I | 17 | 13:47
| Kordeckiego szkoła | 18 | 13:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 13:49
| Chłapowskiego II | 20 | 13:50
| Wybickiego | 21 | 13:52
| Krotoszynska I | 22 | 13:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 21:36 godz : min o 13:37
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37
| Paderewskiego III | 2 | 13:38
| Piłsudskiego | 3 | 13:41
| Kaliska Bank | 4 | 13:42
| Gimnazjalna | 5 | 13:44
| Plac Bankowy | 6 | 13:46
| Sienkiewicza | 7 | 13:47
| Wojska Polskiego | 8 | 13:49
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 13:51
| Poznańska Krotoszyńska | 10 | 13:52
| Poznańska Lotnicza | 11 | 13:53
| Radłowska Sporna | 12 | 13:54
| Radłowska I | 13 | 13:55
| Orzechowa | 14 | 13:56
| Orzechowa I | 15 | 13:57
| Bema cmentarz I | 16 | 13:58
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 21:54 godz : min o 13:55
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:55
| Paderewskiego III | 2 | 13:56
| Paderewskiego - stadion | 3 | 13:57
| Wysocka ZUS | 4 | 13:59
| Plac Bankowy | 5 | 14:01
| Sienkiewicza | 6 | 14:03
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |