Najbliższe odjazdy
Przystanek: Przybysławice bar
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:32 godz : min o 09:54 ŁJ
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:54J
| Przybysławice bar | 2 | 09:56J
| Przybysławice I | 3 | 09:57
| | 4 | 09:58
| | 5 | 10:00
| Jaskółki PKS | 6 | 10:01
| Radłów II n.ż. | 7 | 10:02
| Radłów | 8 | 10:03
| Radłów bar | 9 | 10:04
| Radłów szkoła | 10 | 10:05
| Radłów I n/ż | 11 | 10:06
| Radłowska II | 12 | 10:07
| Radłowska I | 13 | 10:08
| Radłowska Sporna | 14 | 10:09
| Poznańska Lotnicza | 15 | 10:11
| Krotoszyńska ZAP | 16 | 10:15
| Centrum przesiadkowe | 17 | 10:17
| Raszkowska kościół | 18 | 10:18
| Wolności | 19 | 10:19
| Partyzancka | 20 | 10:21
| Głogowska | 21 | 10:23
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 10:00 godz : min o 14:22 Qw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:22Qw
| Przybysławice bar | 2 | 14:24Qw
| Przybysławice I | 3 | 14:26Qw
| Jaskółki PKS | 4 | 14:27Qw
| Radłów II n.ż. | 5 | 14:28Qw
| Radłów | 6 | 14:29Qw
| Radłów bar | 7 | 14:30Qw
| Radłów szkoła | 8 | 14:31Qw
| Radłów I n/ż | 9 | 14:32Qw
| Radłowska II | 10 | 14:33Qw
| Orzechowa | 11 | 14:34Qw
| Orzechowa I | 12 | 14:35Qw
| Lotnicza Poznańska | 13 | 14:36Qw
| Poznańska Lotnicza | 14 | 14:38Qw
| Krotoszyńska ZAP | 15 | 14:42Qw
| Centrum przesiadkowe | 16 | 14:44Qw
| Raszkowska kościół | 17 | 14:46Qw
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 14:48Qw
| Al. Słowackiego MiniMal | 19 | 14:49Qw
| Al. Słowackiego - Kaliska | 20 | 14:50Qw
| |
|
|
|
za: 10:12 godz : min o 14:34 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:34
| Przybysławice bar | 2 | 14:36
| Przybysławice I | 3 | 14:38
| Jaskółki PKS | 4 | 14:39
| Radłów II n.ż. | 5 | 14:40
| Radłów | 6 | 14:41
| Radłów bar | 7 | 14:42
| Radłów szkoła | 8 | 14:43
| Radłów I n/ż | 9 | 14:44
| Radłowska II | 10 | 14:45
| Radłowska I | 11 | 14:46
| Radłowska Sporna | 12 | 14:47
| Poznańska Lotnicza | 13 | 14:49
| Krotoszyńska ZAP | 14 | 14:53
| Centrum przesiadkowe | 15 | 14:55
| Raszkowska kościół | 16 | 14:56
| Wolności | 17 | 14:57
| Partyzancka | 18 | 14:59
| Głogowska | 19 | 15:01
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 10:32 godz : min o 14:54 Qs
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:54Qs
| Przybysławice bar | 2 | 14:56Qs
| Przybysławice I | 3 | 14:58Qs
| Jaskółki PKS | 4 | 14:59Qs
| Radłów II n.ż. | 5 | 15:00Qs
| Radłów | 6 | 15:01Qs
| Radłów bar | 7 | 15:02Qs
| Radłów szkoła | 8 | 15:03Qs
| Radłów I n/ż | 9 | 15:04Qs
| Radłowska II | 10 | 15:05Qs
| Orzechowa | 11 | 15:06Qs
| Orzechowa I | 12 | 15:07Q
| Lotnicza Poznańska | 13 | 15:08Q
| Poznańska Lotnicza | 14 | 15:10Q
| Krotoszyńska ZAP | 15 | 15:14Q
| Centrum przesiadkowe | 16 | 15:16Q
| Raszkowska kościół | 17 | 15:18Q
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 15:20Q
| Al. Słowackiego MiniMal | 19 | 15:21Q
| Al. Słowackiego - Kaliska | 20 | 15:22Q
| |
|
|
|
za: 10:50 godz : min o 15:12 ts
Grabowska szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12ts
| Przybysławice bar | 2 | 15:14ts
| Przybysławice I | 3 | 15:16ts
| Jaskółki PKS | 4 | 15:17ts
| Radłów II n.ż. | 5 | 15:18ts
| Radłów | 6 | 15:19ts
| Radłów bar | 7 | 15:20ts
| Radłów szkoła | 8 | 15:21ts
| Radłów I n/ż | 9 | 15:22ts
| Radłowska II | 10 | 15:23ts
| Radłowska I | 11 | 15:24ts
| Radłowska Sporna | 12 | 15:25ts
| Poznańska Lotnicza | 13 | 15:27ts
| Krotoszyńska ZAP | 14 | 15:31ts
| Centrum przesiadkowe | 15 | 15:33ts
| Raszkowska kościół | 16 | 15:34ts
| Wolności | 17 | 15:35ts
| Partyzancka | 18 | 15:37ts
| Głogowska | 19 | 15:39ts
| Al. Powstańców Wlkp. | 20 | 15:40ts
| Kaliska Bank | 21 | 15:41ts
| Kaliska Biedronka | 22 | 15:42ts
| Grabowska szkoła |
|
|
|
za: 11:20 godz : min o 15:42 s
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:42s
| Przybysławice bar | 2 | 15:44s
| Przybysławice I | 3 | 15:46s
| Jaskółki PKS | 4 | 15:47s
| Radłów II n.ż. | 5 | 15:48s
| Radłów | 6 | 15:49s
| Radłów bar | 7 | 15:50s
| Radłów szkoła | 8 | 15:51s
| Radłów I n/ż | 9 | 15:52s
| Radłowska II | 10 | 15:53s
| Radłowska I | 11 | 15:54s
| Radłowska Sporna | 12 | 15:55s
| Poznańska Lotnicza | 13 | 15:57s
| Krotoszyńska ZAP | 14 | 16:00s
| Centrum przesiadkowe | 15 | 16:03s
| Raszkowska kościół | 16 | 16:04s
| Wolności | 17 | 16:04s
| Partyzancka | 18 | 16:07s
| Głogowska | 19 | 16:08s
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |