Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego / Sercańska - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 07:33
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:33
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 07:34
| Wyszyńskiego / kościół | 3 | 07:36
| Lipowa / rondo | 4 | 07:38
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 07:40
| 1 Maja / Komenda Policji | 6 | 07:42
| 1 Maja / hala sportowa | 7 | 07:43
| Staszica / 1 Maja | 8 | 07:44
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 9 | 07:45
| Plac Wolności | 10 | 07:46
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 07:47
| Sienkiewicza | 12 | 07:48
| Pabianicka / Starostwo | 13 | 07:49
| Mielczarskiego | 14 | 07:50
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 15 | 07:51
| Czapliniecka / LO | 16 | 07:53
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 03 min o 07:35
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:35
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 07:36
| Wyszyńskiego / kościół | 3 | 07:38
| Lipowa / rondo | 4 | 07:40
| Czapliniecka / rondo | 5 | 07:41
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 6 | 07:42
| Czapliniecka / LO | 7 | 07:44
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 04 min o 07:36
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:36
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 07:37
| Wyszyńskiego / kościół | 3 | 07:39
| Lipowa / rondo | 4 | 07:41
| Czapliniecka / rondo | 5 | 07:42
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 6 | 07:43
| Czapliniecka / LO | 7 | 07:45
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 36 min o 08:08
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:08
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 08:09
| Wyszyńskiego / kościół | 3 | 08:11
| Lipowa / rondo | 4 | 08:13
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 08:15
| 1 Maja / Komenda Policji | 6 | 08:17
| 1 Maja / hala sportowa | 7 | 08:18
| Staszica / 1 Maja | 8 | 08:19
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 9 | 08:20
| Plac Wolności | 10 | 08:21
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 08:22
| Sienkiewicza | 12 | 08:23
| Pabianicka / Starostwo | 13 | 08:24
| Mielczarskiego | 14 | 08:25
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 15 | 08:26
| Czapliniecka / LO | 16 | 08:28
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 51 min o 08:23
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:23
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 08:24
| Wyszyńskiego / kościół | 3 | 08:26
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 4 | 08:28
| Czapliniecka / LO | 5 | 08:30
| Szpital / krańcówka | 6 | 08:31
| Czapliniecka / Grabowa | 7 | 08:32
| Cegielniana /Czapliniecka | 8 | 08:33
| Cegielniana / działki | 9 | 08:34
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 10 | 08:35
| Pabianicka / Cegielniana | 11 | 08:36
| Pabianicka / rondo | 12 | 08:38
| Sienkiewicza | 13 | 08:39
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 14 | 08:40
| Kwiatowa | 15 | 08:42
| Dąbrowskiego | 16 | 08:44
| 1 Maja / hala sportowa | 17 | 08:46
| Staszica / os. Słoneczne | 18 | 08:48
| Budryka / szkoła | 19 | 08:50
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 57 min o 08:29
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:29
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 08:30
| Wyszyńskiego / kościół | 3 | 08:32
| Lipowa / rondo | 4 | 08:34
| Czapliniecka / rondo | 5 | 08:35
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 6 | 08:36
| Czapliniecka / LO | 7 | 08:38
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |