Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czyżewskiego / Jutrzenki - pokaż QR kod
dni robocze
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19 min o 14:42
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:42
| Czyżewskiego / Jutrzenki | 2 | 14:43
| Czyżewskiego / Rzemieślnicza | 3 | 14:44
| Czyżewskiego / Chmielowskiego | 4 | 14:45
| Staszica / Czyżewskiego | 5 | 14:46
| Olsztyńska / Wspólna | 6 | 14:47
| Olsztyńska / Mazowiecka | 7 | 14:48
| Warszawska | 8 | 14:49
| Słoneczna / Popiełuszki | 9 | 14:50
| Słoneczna / Żytnia | 10 | 14:52
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 11 | 14:54
| Dąbrowskiego | 12 | 14:56
| Kwiatowa | 13 | 14:57
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 14 | 14:58
| Sienkiewicza | 15 | 14:59
| Aleja Włókniarzy | 16 | 15:01
| Czapliniecka / LO | 17 | 15:03
| Szpital / krańcówka | 18 | 15:05
| Czapliniecka / ZSP | 19 | 15:07
| Czapliniecka / Włókniarzy | 20 | 15:08
| Czapliniecka / rondo | 21 | 15:09
| Wojska Polskiego / rondo | 22 | 15:10
| Wojska Polskiego / Edwardów | 23 | 15:11
| Wojska Polskiego / blok 201 | 24 | 15:12
| Wojska Polskiego / wiadukt | 25 | 15:13
| Przemysłowa / PKS | 26 | 15:14
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 02:29 godz : min o 16:52
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:52
| Czyżewskiego / Jutrzenki | 2 | 16:53
| Czyżewskiego / Rzemieślnicza | 3 | 16:54
| Czyżewskiego / Chmielowskiego | 4 | 16:55
| Staszica / Czyżewskiego | 5 | 16:56
| Olsztyńska / Wspólna | 6 | 16:57
| Olsztyńska / Mazowiecka | 7 | 16:58
| Warszawska | 8 | 16:59
| Słoneczna / Popiełuszki | 9 | 17:00
| Słoneczna / Żytnia | 10 | 17:02
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 11 | 17:04
| Dąbrowskiego | 12 | 17:06
| Kwiatowa | 13 | 17:07
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 14 | 17:08
| Sienkiewicza | 15 | 17:08
| Aleja Włókniarzy | 16 | 17:11
| Czapliniecka / LO | 17 | 17:13
| Szpital / krańcówka | 18 | 17:15
| Czapliniecka / ZSP | 19 | 17:17
| Czapliniecka / Włókniarzy | 20 | 17:18
| Czapliniecka / rondo | 21 | 17:19
| Wojska Polskiego / rondo | 22 | 17:20
| Wojska Polskiego / Edwardów | 23 | 17:21
| Wojska Polskiego / blok 201 | 24 | 17:22
| Wojska Polskiego / wiadukt | 25 | 17:23
| Przemysłowa / PKS | 26 | 17:24
| Przemysłowa / Batis |
|
Powrót | | Następne dojazdy |