Najbliższe odjazdy
Przystanek: 18 Stycznia - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i Swięta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23 min o 09:54
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:54
| 18 Stycznia | 2 | 09:58
| Mazurska | 3 | 09:59
| Przykop | 4 | 10:00
| Przykop I | 5 | 10:01
| Przykop II | 6 | 10:02
| Kamionka | 7 | 10:04
| Wiejska | 8 | 10:06
| Niskie Brodno | 9 | 10:08
| Karbowska | 10 | 10:09
| Powstańców Wielkopolskich II | 11 | 10:10
| Okrężna szkoła | 12 | 10:11
| Łyskowskiego | 13 | 10:12
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 35 min o 10:06
Grunwald pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:06
| 18 Stycznia | 2 | 10:10
| Mazurska | 3 | 10:11
| Przykop | 4 | 10:12
| Przykop I | 5 | 10:13
| Przykop II | 6 | 10:14
| Kamionka | 7 | 10:17
| Sądowa | 8 | 10:18
| Czarneckiego | 9 | 10:19
| Wincentego Pola | 10 | 10:20
| Grunwald pętla |
|
|
|
za: 53 min o 10:24
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:24
| 18 Stycznia | 2 | 10:28
| Mazurska | 3 | 10:29
| Przykop | 4 | 10:30
| Przykop I | 5 | 10:31
| Przykop II | 6 | 10:32
| Kamionka | 7 | 10:34
| Wiejska | 8 | 10:36
| Niskie Brodno | 9 | 10:38
| Karbowska | 10 | 10:39
| Powstańców Wielkopolskich II | 11 | 10:40
| Okrężna szkoła | 12 | 10:41
| Łyskowskiego | 13 | 10:42
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 01:13 godz : min o 10:44
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:44
| 18 Stycznia | 2 | 10:48
| Mazurska | 3 | 10:49
| Przykop | 4 | 10:50
| Przykop I | 5 | 10:51
| Przykop II | 6 | 10:52
| Kamionka | 7 | 10:54
| Kolejowa I | 8 | 10:55
| Kolejowa II | 9 | 10:56
| Okrężna szkoła | 10 | 10:57
| Łyskowskiego | 11 | 10:58
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 10:54
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:54
| 18 Stycznia | 2 | 10:58
| Mazurska | 3 | 10:59
| Przykop | 4 | 11:00
| Przykop I | 5 | 11:01
| Przykop II | 6 | 11:02
| Kamionka | 7 | 11:04
| |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 11:06
Grunwald pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:06
| 18 Stycznia | 2 | 11:10
| Mazurska | 3 | 11:11
| Przykop | 4 | 11:12
| Przykop I | 5 | 11:13
| Przykop II | 6 | 11:14
| Kamionka | 7 | 11:17
| Sądowa | 8 | 11:18
| Czarneckiego | 9 | 11:19
| Wincentego Pola | 10 | 11:20
| Grunwald pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |