Najbliższe odjazdy
Przystanek: Mazurska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i Swięta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 28 min o 19:19
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:19
| Mazurska | 2 | 19:20
| Przykop | 3 | 19:21
| Przykop I | 4 | 19:22
| Przykop II | 5 | 19:23
| Kamionka | 6 | 19:25
| Wiejska | 7 | 19:27
| Niskie Brodno | 8 | 19:29
| Karbowska | 9 | 19:30
| Powstańców Wielkopolskich II | 10 | 19:31
| Okrężna szkoła | 11 | 19:32
| Łyskowskiego | 12 | 19:33
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 39 min o 19:30
Grunwald pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:30
| Mazurska | 2 | 19:31
| Przykop | 3 | 19:32
| Przykop I | 4 | 19:33
| Przykop II | 5 | 19:34
| Kamionka | 6 | 19:37
| Sądowa | 7 | 19:38
| Czarneckiego | 8 | 19:39
| Wincentego Pola | 9 | 19:40
| Grunwald pętla |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 20:23
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:23
| Mazurska | 2 | 20:24
| Przykop | 3 | 20:25
| Przykop I | 4 | 20:26
| Przykop II | 5 | 20:27
| Kamionka | 6 | 20:29
| Wiejska | 7 | 20:31
| Niskie Brodno | 8 | 20:33
| Karbowska | 9 | 20:34
| Powstańców Wielkopolskich II | 10 | 20:35
| Okrężna szkoła | 11 | 20:36
| Łyskowskiego | 12 | 20:37
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 02:37 godz : min o 21:28
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:28
| Mazurska | 2 | 21:29
| Przykop | 3 | 21:30
| Przykop I | 4 | 21:31
| Przykop II | 5 | 21:32
| Kamionka | 6 | 21:34
| Kolejowa I | 7 | 21:35
| Sikorskiego | 8 | 21:36
| Sikorskiego US | 9 | 21:37
| Sikorskiego Cymir | 10 | 21:38
| |
|
|
|
za: 03:52 godz : min o 22:43
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:43
| Mazurska | 2 | 22:44
| Przykop | 3 | 22:45
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |