Najbliższe odjazdy
Przystanek: Lewków SKR - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 30 min o 09:10 Ld
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:10Ld
| Lewków SKR | 2 | 09:11Ld
| Lewków park | 3 | 09:12Ld
| Lewków cmentarz | 4 | 09:13L
| Kołątajew Dw. PKP | 5 | 09:14L
| Kołątajew skrzyżowanie | 6 | 09:15L
| Kołątajew n.ż. | 7 | 09:16L
| Karski | 8 | 09:17L
| Karski n.ż. | 9 | 09:19L
| Limanowskiego Piaski | 10 | 09:20L
| Limanowskiego Wenecja | 11 | 09:21L
| Limanowskiego Osadnicza | 12 | 09:22L
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 09:23L
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 09:24L
| Limanowskiego szpital | 15 | 09:25L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 09:27L
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 09:29L
| Wolności | 18 | 09:30L
| Partyzancka | 19 | 09:34L
| Centrum przesiadkowe | 20 | 09:36L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 09:38L
| Głogowska | 22 | 09:40L
| Armii Krajowej I | 23 | 09:41L
| Armii Krajowej II | 24 | 09:43L
| Mylna I | 25 | 09:44L
| Mylna II | 26 | 09:45L
| Budowlanych | 27 | 09:46L
| Staroprzygodzka RDP | 28 | 09:47L
| Staroprzygodzka Siewna | 29 | 09:48L
| Staroprzygodzka szkoła | 30 | 09:49L
| Graniczna | 31 | 09:50L
| Odskok I | 32 | 09:51L
| Odskok II | 33 | 09:52L
| Krańcowa | 34 | 09:53L
| Gwarna | 35 | 09:54L
| Przeskok |
|
|
|
za: 03:40 godz : min o 12:20 Ld
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:20Ld
| Lewków SKR | 2 | 12:21Ld
| Lewków park | 3 | 12:22Ld
| Lewków cmentarz | 4 | 12:23L
| Kołątajew Dw. PKP | 5 | 12:24L
| Kołątajew skrzyżowanie | 6 | 12:25L
| Kołątajew n.ż. | 7 | 12:26L
| Karski | 8 | 12:27L
| Karski n.ż. | 9 | 12:29L
| Limanowskiego Piaski | 10 | 12:30L
| Limanowskiego Wenecja | 11 | 12:31L
| Limanowskiego Osadnicza | 12 | 12:32L
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 12:33L
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 12:34L
| Limanowskiego szpital | 15 | 12:35L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 12:37L
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 12:39L
| Wolności | 18 | 12:40L
| Partyzancka | 19 | 12:44L
| Centrum przesiadkowe | 20 | 12:46L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 12:48L
| Głogowska | 22 | 12:50L
| Armii Krajowej I | 23 | 12:51L
| Armii Krajowej II | 24 | 12:53L
| Mylna I | 25 | 12:54L
| Mylna II | 26 | 12:55L
| Budowlanych | 27 | 12:56L
| Staroprzygodzka RDP | 28 | 12:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 29 | 12:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 30 | 12:59L
| Graniczna | 31 | 13:00L
| Odskok I | 32 | 13:01L
| Odskok II | 33 | 13:02L
| Krańcowa | 34 | 13:03L
| Gwarna | 35 | 13:04L
| Przeskok |
|
|
|
za: 05:25 godz : min o 14:05 LX
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:05LX
| Lewków SKR | 2 | 14:06LX
| | 3 | 14:07L
| | 4 | 14:08L
| | 5 | 14:10L
| | 6 | 14:11L
| Kołątajew n.ż. | 7 | 14:12L
| Karski | 8 | 14:13L
| Karski n.ż. | 9 | 14:15L
| Limanowskiego Piaski | 10 | 14:16L
| Limanowskiego Wenecja | 11 | 14:17L
| Limanowskiego Osadnicza | 12 | 14:18L
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 14:19L
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 14:20L
| Limanowskiego szpital | 15 | 14:21L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 14:23L
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 14:25L
| Wolności | 18 | 14:26L
| Partyzancka | 19 | 14:30L
| Centrum przesiadkowe | 20 | 14:32L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 14:34L
| Głogowska | 22 | 14:36L
| Armii Krajowej I | 23 | 14:37L
| Armii Krajowej II | 24 | 14:39L
| Mylna I | 25 | 14:40L
| Mylna II | 26 | 14:41L
| Budowlanych | 27 | 14:42L
| Staroprzygodzka RDP | 28 | 14:43L
| Staroprzygodzka Siewna | 29 | 14:44L
| Staroprzygodzka szkoła | 30 | 14:45L
| Graniczna | 31 | 14:46L
| Odskok I | 32 | 14:47L
| Odskok II | 33 | 14:48L
| Krańcowa | 34 | 14:49L
| Gwarna | 35 | 14:50L
| Przeskok |
|
|
|
za: 07:50 godz : min o 16:30 LX
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30LX
| Lewków SKR | 2 | 16:31LX
| | 3 | 16:32L
| | 4 | 16:33L
| | 5 | 16:35L
| | 6 | 16:36L
| Kołątajew n.ż. | 7 | 16:37L
| Karski | 8 | 16:38L
| Karski n.ż. | 9 | 16:40L
| Limanowskiego Piaski | 10 | 16:41L
| Limanowskiego Wenecja | 11 | 16:42L
| Limanowskiego Osadnicza | 12 | 16:43L
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 16:44L
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 16:45L
| Limanowskiego szpital | 15 | 16:46L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 16:48L
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 16:50L
| Wolności | 18 | 16:51L
| Partyzancka | 19 | 16:55L
| Centrum przesiadkowe | 20 | 16:57L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 16:59L
| Głogowska | 22 | 17:00L
| Armii Krajowej I | 23 | 17:02L
| Armii Krajowej II | 24 | 17:04L
| Mylna I | 25 | 17:04L
| Mylna II | 26 | 17:06L
| Budowlanych | 27 | 17:07L
| Staroprzygodzka RDP | 28 | 17:08L
| Staroprzygodzka Siewna | 29 | 17:08L
| Staroprzygodzka szkoła | 30 | 17:10L
| Graniczna | 31 | 17:11L
| Odskok I | 32 | 17:12L
| Odskok II | 33 | 17:13L
| Krańcowa | 34 | 17:14L
| Gwarna | 35 | 17:15L
| Przeskok |
|
|
|
za: 08:40 godz : min o 17:20 Ld
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:20Ld
| Lewków SKR | 2 | 17:21Ld
| Lewków park | 3 | 17:22Ld
| Lewków cmentarz | 4 | 17:23L
| Kołątajew Dw. PKP | 5 | 17:24L
| Kołątajew skrzyżowanie | 6 | 17:25L
| Kołątajew n.ż. | 7 | 17:26L
| Karski | 8 | 17:27L
| Karski n.ż. | 9 | 17:29L
| Limanowskiego Piaski | 10 | 17:30L
| Limanowskiego Wenecja | 11 | 17:31L
| Limanowskiego Osadnicza | 12 | 17:32L
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 17:33L
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 17:34L
| Limanowskiego szpital | 15 | 17:35L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 17:37L
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 17:39L
| Wolności | 18 | 17:40L
| Partyzancka | 19 | 17:44L
| Centrum przesiadkowe | 20 | 17:46L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 17:48L
| Głogowska | 22 | 17:50L
| Armii Krajowej I | 23 | 17:51L
| Armii Krajowej II | 24 | 17:53L
| Mylna I | 25 | 17:54L
| Mylna II | 26 | 17:55L
| Budowlanych | 27 | 17:56L
| Staroprzygodzka RDP | 28 | 17:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 29 | 17:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 30 | 17:59L
| Graniczna | 31 | 18:00L
| Odskok I | 32 | 18:00L
| Odskok II | 33 | 18:02L
| Krańcowa | 34 | 18:03L
| Gwarna | 35 | 18:04L
| Przeskok |
|
|
|
za: 10:20 godz : min o 19:00 Ld
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:00Ld
| Lewków SKR | 2 | 19:00Ld
| Lewków park | 3 | 19:02Ld
| Lewków cmentarz | 4 | 19:03L
| Kołątajew Dw. PKP | 5 | 19:04L
| Kołątajew skrzyżowanie | 6 | 19:04L
| Kołątajew n.ż. | 7 | 19:06L
| Karski | 8 | 19:07L
| Karski n.ż. | 9 | 19:08L
| Limanowskiego Piaski | 10 | 19:10L
| Limanowskiego Wenecja | 11 | 19:11L
| Limanowskiego Osadnicza | 12 | 19:12L
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 19:13L
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 19:14L
| Limanowskiego szpital | 15 | 19:15L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 19:17L
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 19:19L
| Wolności | 18 | 19:20L
| Partyzancka | 19 | 19:24L
| Centrum przesiadkowe | 20 | 19:26L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 19:28L
| Głogowska | 22 | 19:30L
| Armii Krajowej I | 23 | 19:31L
| Armii Krajowej II | 24 | 19:33L
| Mylna I | 25 | 19:34L
| Mylna II | 26 | 19:35L
| Budowlanych | 27 | 19:36L
| Staroprzygodzka RDP | 28 | 19:37L
| Staroprzygodzka Siewna | 29 | 19:38L
| Staroprzygodzka szkoła | 30 | 19:39L
| Graniczna | 31 | 19:40L
| Odskok I | 32 | 19:41L
| Odskok II | 33 | 19:42L
| Krańcowa | 34 | 19:43L
| Gwarna | 35 | 19:44L
| Przeskok |
|
Powrót | | Następne dojazdy |