Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłów bar
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 06:27
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27
| Radłów bar | 2 | 06:28
| Radłów | 3 | 06:29
| Radłów II n.ż. | 4 | 06:30
| Jaskółki PKS | 5 | 06:32
| Przybysławice I | 6 | 06:34
| Przybysławice bar | 7 | 06:35
| Raszków CPN | 8 | 06:36
| Raszków | 9 | 06:38
| Raszków I | 10 | 06:40
| Głogowa | 11 | 06:42
| Głogowa II | 12 | 06:43
| Korytnica | 13 | 06:44
| | 14 | 06:47
| Ligota | 15 | 06:49
| Koryta | 16 | 06:50
| Koryta II szkoła | 17 | 06:51
| |
|
|
|
za: 04 min o 06:28 ZRw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:28ZRw
| Radłów bar | 2 | 06:29ZRw
| Radłów | 3 | 06:30ZRw
| Radłów II n.ż. | 4 | 06:31ZRw
| Jaskółki PKS | 5 | 06:33ZRw
| Przybysławice I | 6 | 06:35ZRw
| Przybysławice bar | 7 | 06:36ZRw
| Raszków CPN | 8 | 06:37Zw
| |
|
|
|
za: 15 min o 06:39 Ls
Ligota
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:39Ls
| Radłów bar | 2 | 06:40Ls
| Radłów | 3 | 06:41Ls
| Radłów II n.ż. | 4 | 06:42Ls
| Jaskółki PKS | 5 | 06:44Ls
| Przybysławice I | 6 | 06:46Ls
| Przybysławice bar | 7 | 06:47Ls
| Raszków CPN | 8 | 06:48Ls
| Raszków | 9 | 06:50Ls
| Raszków I | 10 | 06:52Ls
| Głogowa | 11 | 06:54Ls
| Głogowa II | 12 | 06:55Ls
| Korytnica | 13 | 06:56Ls
| | 14 | 06:59Ls
| Ligota |
|
|
|
za: 53 min o 07:17 B
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17B
| Radłów bar | 2 | 07:18B
| Radłów | 3 | 07:19B
| Radłów II n.ż. | 4 | 07:20B
| Jaskółki PKS | 5 | 07:22B
| Przybysławice I | 6 | 07:24B
| Przybysławice bar | 7 | 07:25B
| Raszków CPN | 8 | 07:26B
| Raszków | 9 | 07:28B
| Raszków I | 10 | 07:30B
| Głogowa | 11 | 07:32B
| Głogowa II | 12 | 07:33B
| Korytnica | 13 | 07:34B
| | 14 | 07:37B
| Ligota | 15 | 07:39B
| Koryta | 16 | 07:43sk
| Bugaj | 17 | 07:48s
| Koryta II szkoła | 18 | 07:49s
| |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 07:47 XJS
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:47XJS
| Radłów bar | 2 | 07:48XJS
| Radłów | 3 | 07:49XJS
| Radłów II n.ż. | 4 | 07:50XJS
| Jaskółki PKS | 5 | 07:51XS
| | 6 | 07:52XS
| | 7 | 07:54XS
| Przybysławice I | 8 | 07:56XS
| Przybysławice bar | 9 | 07:57XS
| Raszków CPN | 10 | 07:58XS
| |
|
|
|
za: 02:03 godz : min o 08:27
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:27
| Radłów bar | 2 | 08:28
| Radłów | 3 | 08:29
| Radłów II n.ż. | 4 | 08:30
| Jaskółki PKS | 5 | 08:32
| Przybysławice I | 6 | 08:34
| Przybysławice bar | 7 | 08:35
| Raszków CPN | 8 | 08:36
| Raszków | 9 | 08:38
| Raszków I | 10 | 08:40
| Głogowa | 11 | 08:41
| Głogowa II | 12 | 08:42
| Korytnica | 13 | 08:43
| | 14 | 08:46
| Ligota | 15 | 08:48
| Koryta | 16 | 08:49
| Koryta II szkoła | 17 | 08:50
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |