Najbliższe odjazdy
Przystanek: M.Konopnickiej pawilon - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 12:40
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:40
| M.Konopnickiej pawilon | 2 | 12:42
| M.Konopnickiej Sklejki | 3 | 12:43
| Reymonta | 4 | 12:44
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 12:45
| Limanowskiego szpital | 6 | 12:48
| Kaliska Biedronka | 7 | 12:49
| Grabowska szkoła | 8 | 12:50
| Grabowska Witosa | 9 | 12:51
| Grabowska Piaskowa | 10 | 12:52
| Grabowska Pruślińska | 11 | 12:53
| Grabowska - Jastrzębia | 12 | 12:54
| Grabowska Pruślin I | 13 | 12:55
| Pruślin |
|
|
|
za: 20 min o 12:45
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:45
| M.Konopnickiej pawilon | 2 | 12:47
| M.Konopnickiej Sklejki | 3 | 12:48
| Reymonta | 4 | 12:49
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 12:50
| Limanowskiego szpital | 6 | 12:52
| Kaliska Bank | 7 | 12:53
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 8 | 12:55
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 9 | 12:56
| Śmigielskiego II | 10 | 12:57
| Śmigielskiego I | 11 | 12:58
| Śmigielskiego | 12 | 12:59
| Paderewskiego I | 13 | 13:00
| Komuny Paryskiej | 14 | 13:01
| Komuny Paryskiej III | 15 | 13:02
| Komuny Paryskiej II | 16 | 13:03
| Komuny Paryskiej I | 17 | 13:04
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 31 min o 12:56
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:56
| M.Konopnickiej pawilon | 2 | 12:58
| Limanowskiego szpital | 3 | 12:59
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 13:00
| Limanowskiego Żeromskiego | 5 | 13:01
| Grunwaldzka I | 6 | 13:02
| Grunwaldzka II | 7 | 13:03
| Bracka I | 8 | 13:04
| Bracka II | 9 | 13:05
| Bracka III | 10 | 13:06
| Kaliska Spomasz | 11 | 13:07
| Grabowska szkoła | 12 | 13:08
| Witosa targowisko | 13 | 13:09
| Nowa Krępa II | 14 | 13:10
| Nowa Krępa I | 15 | 13:11
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 56 min o 13:21 FX
Kwiatków
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:21FX
| M.Konopnickiej pawilon | 2 | 13:23FX
| Limanowskiego szpital | 3 | 13:24FX
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 13:25FX
| Limanowskiego Żeromskiego | 5 | 13:26FX
| Limanowskiego Osadnicza | 6 | 13:27FX
| Limanowskiego Wenecja | 7 | 13:28FX
| Limanowskiego Piaski | 8 | 13:30FX
| Karski n.ż. | 9 | 13:31FX
| Karski | 10 | 13:32FX
| Kołątajew n.ż. | 11 | 13:33FX
| | 12 | 13:34F
| | 13 | 13:35F
| | 14 | 13:36F
| | 15 | 13:37F
| Lewków SKR | 16 | 13:38F
| Kwiatków II | 17 | 13:39F
| Kwiatków I szkoła | 18 | 13:40F
| Kwiatków |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 13:29
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:29
| M.Konopnickiej pawilon | 2 | 13:31
| M.Konopnickiej Sklejki | 3 | 13:32
| Reymonta | 4 | 13:33
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 13:34
| Limanowskiego szpital | 6 | 13:36
| Al. Słowackiego MiniMal | 7 | 13:37
| Al. Słowackiego - Kaliska | 8 | 13:40
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 13:42
| Witosa targowisko | 10 | 13:44
| Śmigielskiego II | 11 | 13:45
| Śmigielskiego I | 12 | 13:46
| Śmigielskiego | 13 | 13:47
| Paderewskiego I | 14 | 13:48
| Strzelecka II | 15 | 13:49
| Strzelecka I | 16 | 13:50
| Klasztorna I | 17 | 13:51
| Nowa Hala | 18 | 13:52
| Komuny Paryskiej | 19 | 13:53
| Komuny Paryskiej I | 20 | 13:54
| Komuny Paryskiej II | 21 | 13:55
| Paderewskiego III | 22 | 13:56
| Paderewskiego - stadion | 23 | 13:57
| Wysocka ZUS | 24 | 13:59
| Plac Bankowy | 25 | 14:01
| Sienkiewicza | 26 | 14:03
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 01:06 godz : min o 13:31
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:31
| M.Konopnickiej pawilon | 2 | 13:33
| M.Konopnickiej Sklejki | 3 | 13:34
| Reymonta | 4 | 13:35
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 13:36
| Limanowskiego szpital | 6 | 13:38
| Kaliska Bank | 7 | 13:39
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 8 | 13:41
| Piłsudskiego | 9 | 13:42
| Paderewskiego II | 10 | 13:43
| Paderewskiego I | 11 | 13:44
| Komuny Paryskiej | 12 | 13:45
| Komuny Paryskiej III | 13 | 13:46
| Komuny Paryskiej II | 14 | 13:47
| Komuny Paryskiej I | 15 | 13:48
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |