Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wysocka ZUS - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 41 min o 08:56
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:56
| Wysocka ZUS | 2 | 08:57
| Paderewskiego - stadion | 3 | 08:58
| Paderewskiego II | 4 | 08:59
| Komuny Paryskiej II | 5 | 09:00
| Komuny Paryskiej I | 6 | 09:01
| Komuny Paryskiej | 7 | 09:02
| Nowa Hala | 8 | 09:03
| Klasztorna I | 9 | 09:04
| Strzelecka I | 10 | 09:05
| Strzelecka | 11 | 09:06
| Paderewskiego I | 12 | 09:07
| Paderewskiego II | 13 | 09:08
| Śmigielskiego I | 14 | 09:09
| Śmigielskiego II | 15 | 09:11
| Witosa targowisko | 16 | 09:13
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 17 | 09:16
| Al. Słowackiego - Kaliska | 18 | 09:18
| Limanowskiego szpital | 19 | 09:19
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 09:20
| Reymonta | 21 | 09:21
| M.Konopnickiej Sklejki | 22 | 09:23
| M.Konopnickiej pawilon | 23 | 09:25
| Wolności | 24 | 09:26
| Partyzancka | 25 | 09:27
| Sienkiewicza | 26 | 09:29
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 09:16 d
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:16d
| Wysocka ZUS | 2 | 09:17d
| Wysocka Langiewicza | 3 | 09:18d
| Nowa Hala | 4 | 09:19d
| Klasztorna I | 5 | 09:20d
| | 6 | 09:21d
| | 7 | 09:22d
| | 8 | 09:23d
| | 9 | 09:24d
| | 10 | 09:25d
| Wysocko Wielkie kościół | 11 | 09:26d
| Wysocko Wielkie remiza | 12 | 09:27d
| Wysocko Wielkie pawilon | 13 | 09:28d
| Wysocko Małe szkoła | 14 | 09:30d
| Smardów II | 15 | 09:31d
| Smardów I | 16 | 09:32d
| |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 09:46
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:46
| Wysocka ZUS | 2 | 09:47
| Paderewskiego - stadion | 3 | 09:48
| Paderewskiego II | 4 | 09:49
| Komuny Paryskiej II | 5 | 09:50
| Komuny Paryskiej I | 6 | 09:51
| Komuny Paryskiej | 7 | 09:52
| Nowa Hala | 8 | 09:53
| Klasztorna I | 9 | 09:54
| Strzelecka I | 10 | 09:55
| Strzelecka | 11 | 09:56
| Paderewskiego I | 12 | 09:57
| Paderewskiego II | 13 | 09:58
| Śmigielskiego I | 14 | 09:59
| Śmigielskiego II | 15 | 10:01
| Witosa targowisko | 16 | 10:03
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 17 | 10:06
| Al. Słowackiego - Kaliska | 18 | 10:08
| Limanowskiego szpital | 19 | 10:09
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 10:10
| Reymonta | 21 | 10:11
| M.Konopnickiej Sklejki | 22 | 10:13
| M.Konopnickiej pawilon | 23 | 10:15
| Wolności | 24 | 10:16
| Partyzancka | 25 | 10:17
| Sienkiewicza | 26 | 10:19
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 02:31 godz : min o 10:46 X
Wańkowicza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:46X
| Wysocka ZUS | 2 | 10:47X
| Wysocka Langiewicza | 3 | 10:48X
| Nowa Hala | 4 | 10:49X
| Klasztorna I | 5 | 10:50X
| | 6 | 10:51X
| | 7 | 10:52X
| | 8 | 10:53X
| | 9 | 10:54X
| | 10 | 10:55X
| Wysocko Wielkie kościół | 11 | 10:56X
| Wysocko Wielkie remiza | 12 | 10:57X
| Wysocko Wielkie pawilon | 13 | 10:58X
| Wysocko Małe szkoła | 14 | 11:00X
| Smardów II | 15 | 11:01X
| Smardów I | 16 | 11:02X
| Smardów | 17 | 11:03X
| Smardów I | 18 | 11:04X
| Smardów II | 19 | 11:07X
| Wysocko Małe pawilon | 20 | 11:08X
| Wysocko Małe I | 21 | 11:09X
| Kamienna Południowa | 22 | 11:10X
| Kamienna Łączność | 23 | 11:11X
| Kamienna Wiśniowa | 24 | 11:12X
| Kamienna | 25 | 11:13
| Nowa Hala | 26 | 11:14
| Wysocka Langiewicza | 27 | 11:16
| Wysocka ZUS | 28 | 11:18
| Plac Bankowy | 29 | 11:20
| Sienkiewicza | 30 | 11:21
| Wojska Polskiego | 31 | 11:23
| Spichrzowa I | 32 | 11:24
| Spichrzowa II | 33 | 11:25
| Wodna | 34 | 11:26
| Wańkowicza Zielona | 35 | 11:27
| Wańkowicza |
|
|
|
za: 03:11 godz : min o 11:26
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:26
| Wysocka ZUS | 2 | 11:27
| Paderewskiego - stadion | 3 | 11:28
| Paderewskiego II | 4 | 11:29
| Komuny Paryskiej II | 5 | 11:30
| Komuny Paryskiej I | 6 | 11:31
| Komuny Paryskiej | 7 | 11:32
| Nowa Hala | 8 | 11:33
| Klasztorna I | 9 | 11:34
| Strzelecka I | 10 | 11:35
| Strzelecka | 11 | 11:36
| Paderewskiego I | 12 | 11:37
| Paderewskiego II | 13 | 11:38
| Śmigielskiego I | 14 | 11:39
| Śmigielskiego II | 15 | 11:41
| Witosa targowisko | 16 | 11:43
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 17 | 11:46
| Al. Słowackiego - Kaliska | 18 | 11:48
| Limanowskiego szpital | 19 | 11:49
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 11:50
| Reymonta | 21 | 11:51
| M.Konopnickiej Sklejki | 22 | 11:53
| M.Konopnickiej pawilon | 23 | 11:55
| Wolności | 24 | 11:56
| Partyzancka | 25 | 11:57
| Sienkiewicza | 26 | 11:59
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 04:01 godz : min o 12:16
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:16
| Wysocka ZUS | 2 | 12:17
| Paderewskiego - stadion | 3 | 12:18
| Paderewskiego II | 4 | 12:19
| Komuny Paryskiej II | 5 | 12:20
| Komuny Paryskiej I | 6 | 12:21
| Komuny Paryskiej | 7 | 12:22
| Nowa Hala | 8 | 12:23
| Klasztorna I | 9 | 12:24
| Strzelecka I | 10 | 12:25
| Strzelecka | 11 | 12:26
| Paderewskiego I | 12 | 12:27
| Paderewskiego II | 13 | 12:28
| Śmigielskiego I | 14 | 12:29
| Śmigielskiego II | 15 | 12:31
| Witosa targowisko | 16 | 12:33
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 17 | 12:36
| Al. Słowackiego - Kaliska | 18 | 12:38
| Limanowskiego szpital | 19 | 12:39
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 12:40
| Reymonta | 21 | 12:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 22 | 12:43
| M.Konopnickiej pawilon | 23 | 12:45
| Wolności | 24 | 12:46
| Partyzancka | 25 | 12:47
| Sienkiewicza | 26 | 12:49
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |