Najbliższe odjazdy
Przystanek: Poznańska Lotnicza
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 47 min o 11:40
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:40
| Poznańska Lotnicza | 2 | 11:42
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 11:46
| Centrum przesiadkowe | 4 | 11:48
| Raszkowska kościół | 5 | 11:50
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 11:52
| Partyzancka | 7 | 11:54
| Głogowska | 8 | 11:56
| Al. Powstańców Wlkp. | 9 | 11:57
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 10 | 11:59
| Piłsudskiego | 11 | 12:00
| Paderewskiego II | 12 | 12:01
| Paderewskiego I | 13 | 12:02
| Komuny Paryskiej | 14 | 12:03
| Komuny Paryskiej III | 15 | 12:04
| Komuny Paryskiej II | 16 | 12:05
| Komuny Paryskiej I | 17 | 12:06
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 56 min o 11:49 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:49J
| Poznańska Lotnicza | 2 | 11:51J
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 11:55J
| Centrum przesiadkowe | 4 | 11:57J
| Raszkowska kościół | 5 | 11:59J
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 12:01J
| Partyzancka | 7 | 12:03J
| Głogowska | 8 | 12:05J
| Kościuszki Armii Krajowej | 9 | 12:07J
| Mylna I | 10 | 12:08J
| Mylna II | 11 | 12:09J
| Zębcowska I | 12 | 12:10J
| Zębcowska II | 13 | 12:11J
| Siewna II | 14 | 12:12J
| Siewna I | 15 | 12:13J
| Staroprzygodzka szkoła | 16 | 12:15J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 17 | 12:16J
| Staroprzygodzka - sortownia | 18 | 12:17J
| Sosnowa II | 19 | 12:18J
| Sosnowa I | 20 | 12:19J
| |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 12:12 T
Topola Wielka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:12T
| Poznańska Lotnicza | 2 | 12:14T
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 12:18T
| Centrum przesiadkowe | 4 | 12:20T
| Raszkowska kościół | 5 | 12:22T
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 12:24T
| Partyzancka | 7 | 12:26T
| Głogowska | 8 | 12:28T
| Armii Krajowej I | 9 | 12:29T
| Armii Krajowej II | 10 | 12:30T
| 3-go Maja - Żwirki | 11 | 12:31T
| Wrocławska Miła | 12 | 12:32T
| Wrocławska Kuźnia | 13 | 12:33T
| Wrocławska Południowa | 14 | 12:34T
| Wrocławska Osiedle | 15 | 12:36T
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 16 | 12:37T
| Przygodzice cegielnia | 17 | 12:38T
| Przygodzice osiedle | 18 | 12:40T
| Przygodzice szkoła | 19 | 12:41T
| Przygodzice | 20 | 12:42T
| Przygodzice cmentarz | 21 | 12:44T
| Pardalin | 22 | 12:45T
| Janków Przygodzki szkoła | 23 | 12:46T
| Janków Przygodzki wieś | 24 | 12:47T
| Topola Wielka wieś IV | 25 | 12:48T
| Topola Wielka wieś III | 26 | 12:49T
| Topola Wielka wieś II n.ż. | 27 | 12:50T
| Topola Wielka I | 28 | 12:51T
| Topola Wielka skrzyżowanie | 29 | 12:52T
| Topola Wielka |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 12:20 G
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:20G
| Poznańska Lotnicza | 2 | 12:22G
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 12:26G
| Centrum przesiadkowe | 4 | 12:28G
| Raszkowska kościół | 5 | 12:30G
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 12:32G
| Partyzancka | 7 | 12:34G
| Głogowska | 8 | 12:36G
| Al. Powstańców Wlkp. | 9 | 12:37G
| Kaliska Bank | 10 | 12:39G
| Kaliska Spomasz | 11 | 12:42
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 12 | 12:44
| Witosa targowisko | 13 | 12:45
| Grabowska Witosa | 14 | 12:46
| Grabowska Piaskowa | 15 | 12:47
| Grabowska Pruślińska | 16 | 12:48
| Grabowska - Jastrzębia | 17 | 12:49
| Grabowska Pruślin I | 18 | 12:50
| Pruślin | 19 | 12:52
| Wtórek PKS | 20 | 12:54
| Wtórek Sadowie | 21 | 12:55
| Sadowie n/ż | 22 | 12:56
| Sadowie Klasztor | 23 | 12:57
| Sadowie |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 12:46 Ra
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46Ra
| Poznańska Lotnicza | 2 | 12:48Ra
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 12:50Ra
| Raszkowska kościół | 4 | 12:52Ra
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 12:54Ra
| Partyzancka | 6 | 12:56R
| Odolanowska I | 7 | 12:57R
| Odolanowska Komenda | 8 | 12:58R
| Odolanowska Bratnia | 9 | 12:59R
| Odolanowska IV | 10 | 13:00R
| Odolanowska Długa | 11 | 13:01R
| Odolanowska VI | 12 | 13:02R
| Odolanowska granica | 13 | 13:03R
| Topola Mała I | 14 | 13:04R
| Topola Mała II | 15 | 13:05R
| |
|
|
|
za: 02:12 godz : min o 13:05
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:05
| Poznańska Lotnicza | 2 | 13:07
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 13:11
| Centrum przesiadkowe | 4 | 13:13
| Raszkowska kościół | 5 | 13:15
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 13:17
| Partyzancka | 7 | 13:19
| Głogowska | 8 | 13:21
| Al. Powstańców Wlkp. | 9 | 13:22
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 10 | 13:24
| Piłsudskiego | 11 | 13:25
| Paderewskiego II | 12 | 13:26
| Paderewskiego I | 13 | 13:27
| Komuny Paryskiej | 14 | 13:28
| Komuny Paryskiej III | 15 | 13:29
| Komuny Paryskiej II | 16 | 13:30
| Komuny Paryskiej I | 17 | 13:31
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |