Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłowska II - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 36 min o 08:23
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:23
| Radłowska II | 2 | 08:24
| Radłowska I | 3 | 08:25
| Radłowska Sporna | 4 | 08:26
| Poznańska Lotnicza | 5 | 08:28
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 08:32
| Centrum przesiadkowe | 7 | 08:34
| Raszkowska kościół | 8 | 08:35
| Wolności | 9 | 08:36
| Partyzancka | 10 | 08:38
| Głogowska | 11 | 08:40
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 50 min o 08:37 ŁS
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:37S
| Radłowska II | 2 | 08:38S
| Radłowska I | 3 | 08:39S
| Radłowska Sporna | 4 | 08:40S
| Poznańska Lotnicza | 5 | 08:42S
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 08:46S
| Centrum przesiadkowe | 7 | 08:48S
| Raszkowska kościół | 8 | 08:49S
| Wolności | 9 | 08:50S
| Partyzancka | 10 | 08:52S
| Głogowska | 11 | 08:54S
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 09:27
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:27
| Radłowska II | 2 | 09:28
| Radłowska I | 3 | 09:29
| Radłowska Sporna | 4 | 09:30
| Poznańska Lotnicza | 5 | 09:32
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 09:36
| Centrum przesiadkowe | 7 | 09:38
| Raszkowska kościół | 8 | 09:39
| Wolności | 9 | 09:40
| Partyzancka | 10 | 09:42
| Głogowska | 11 | 09:44
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 02:19 godz : min o 10:06 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:06
| Radłowska II | 2 | 10:07
| Radłowska I | 3 | 10:08
| Radłowska Sporna | 4 | 10:09
| Poznańska Lotnicza | 5 | 10:11
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 10:15
| Centrum przesiadkowe | 7 | 10:17
| Raszkowska kościół | 8 | 10:18
| Wolności | 9 | 10:19
| Partyzancka | 10 | 10:21
| Głogowska | 11 | 10:23
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 06:45 godz : min o 14:32 Qw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:32Qw
| Radłowska II | 2 | 14:33Qw
| Orzechowa | 3 | 14:34Qw
| Orzechowa I | 4 | 14:35Qw
| Lotnicza Poznańska | 5 | 14:36Qw
| Poznańska Lotnicza | 6 | 14:38Qw
| Krotoszyńska ZAP | 7 | 14:42Qw
| Centrum przesiadkowe | 8 | 14:44Qw
| Raszkowska kościół | 9 | 14:46Qw
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 14:48Qw
| Al. Słowackiego MiniMal | 11 | 14:49Qw
| Al. Słowackiego - Kaliska | 12 | 14:50Qw
| |
|
|
|
za: 06:57 godz : min o 14:44 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44
| Radłowska II | 2 | 14:45
| Radłowska I | 3 | 14:46
| Radłowska Sporna | 4 | 14:47
| Poznańska Lotnicza | 5 | 14:49
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 14:53
| Centrum przesiadkowe | 7 | 14:55
| Raszkowska kościół | 8 | 14:56
| Wolności | 9 | 14:57
| Partyzancka | 10 | 14:59
| Głogowska | 11 | 15:01
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |