Najbliższe odjazdy
Przystanek: - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03:02 godz : min o 14:07 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:07L
| | 2 | 14:08L
| | 3 | 14:10L
| | 4 | 14:11L
| Kołątajew n.ż. | 5 | 14:12L
| Karski | 6 | 14:13L
| Karski n.ż. | 7 | 14:15L
| Limanowskiego Piaski | 8 | 14:16L
| Limanowskiego Wenecja | 9 | 14:17L
| Limanowskiego Osadnicza | 10 | 14:18L
| Limanowskiego Żeromskiego | 11 | 14:19L
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 14:20L
| Limanowskiego szpital | 13 | 14:21L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 14 | 14:23L
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 14:25L
| Wolności | 16 | 14:26L
| Partyzancka | 17 | 14:30L
| Centrum przesiadkowe | 18 | 14:32L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 19 | 14:34L
| Głogowska | 20 | 14:36L
| Armii Krajowej I | 21 | 14:37L
| Armii Krajowej II | 22 | 14:39L
| Mylna I | 23 | 14:40L
| Mylna II | 24 | 14:41L
| Budowlanych | 25 | 14:42L
| Staroprzygodzka RDP | 26 | 14:43L
| Staroprzygodzka Siewna | 27 | 14:44L
| Staroprzygodzka szkoła | 28 | 14:45L
| Graniczna | 29 | 14:46L
| Odskok I | 30 | 14:47L
| Odskok II | 31 | 14:48L
| Krańcowa | 32 | 14:49L
| Gwarna | 33 | 14:50L
| Przeskok |
|
|
|
za: 03:58 godz : min o 15:03 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:03L
| | 2 | 15:04L
| | 3 | 15:06L
| | 4 | 15:07L
| Kołątajew n.ż. | 5 | 15:08L
| Karski | 6 | 15:09L
| Karski n.ż. | 7 | 15:11L
| Limanowskiego Piaski | 8 | 15:12L
| Limanowskiego Wenecja | 9 | 15:13L
| Limanowskiego Osadnicza | 10 | 15:14L
| Limanowskiego Żeromskiego | 11 | 15:15L
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 15:16L
| Limanowskiego szpital | 13 | 15:17L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 14 | 15:19L
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 15:21L
| Wolności | 16 | 15:22L
| Partyzancka | 17 | 15:26L
| Centrum przesiadkowe | 18 | 15:28L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 19 | 15:30L
| Głogowska | 20 | 15:32L
| Armii Krajowej I | 21 | 15:33L
| Armii Krajowej II | 22 | 15:35L
| Mylna I | 23 | 15:36L
| Mylna II | 24 | 15:37L
| Budowlanych | 25 | 15:38L
| Staroprzygodzka RDP | 26 | 15:39L
| Staroprzygodzka Siewna | 27 | 15:40L
| Staroprzygodzka szkoła | 28 | 15:41L
| Graniczna | 29 | 15:42L
| Odskok I | 30 | 15:43L
| Odskok II | 31 | 15:44L
| Krańcowa | 32 | 15:45L
| Gwarna | 33 | 15:46L
| Przeskok |
|
|
|
za: 05:27 godz : min o 16:32 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:32L
| | 2 | 16:33L
| | 3 | 16:35L
| | 4 | 16:36L
| Kołątajew n.ż. | 5 | 16:37L
| Karski | 6 | 16:38L
| Karski n.ż. | 7 | 16:40L
| Limanowskiego Piaski | 8 | 16:41L
| Limanowskiego Wenecja | 9 | 16:42L
| Limanowskiego Osadnicza | 10 | 16:43L
| Limanowskiego Żeromskiego | 11 | 16:44L
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 16:45L
| Limanowskiego szpital | 13 | 16:46L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 14 | 16:48L
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 16:50L
| Wolności | 16 | 16:51L
| Partyzancka | 17 | 16:55L
| Centrum przesiadkowe | 18 | 16:57L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 19 | 16:59L
| Głogowska | 20 | 17:00L
| Armii Krajowej I | 21 | 17:02L
| Armii Krajowej II | 22 | 17:04L
| Mylna I | 23 | 17:04L
| Mylna II | 24 | 17:06L
| Budowlanych | 25 | 17:07L
| Staroprzygodzka RDP | 26 | 17:08L
| Staroprzygodzka Siewna | 27 | 17:08L
| Staroprzygodzka szkoła | 28 | 17:10L
| Graniczna | 29 | 17:11L
| Odskok I | 30 | 17:12L
| Odskok II | 31 | 17:13L
| Krańcowa | 32 | 17:14L
| Gwarna | 33 | 17:15L
| Przeskok |
|
Powrót | | Następne dojazdy |