Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłów szkoła - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20 min o 06:00 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:00A
| Radłów szkoła | 2 | 06:01A
| | 3 | 06:03A
| | 4 | 06:05A
| | 5 | 06:07A
| | 6 | 06:09A
| | 7 | 06:11A
| | 8 | 06:12A
| | 9 | 06:13A
| | 10 | 06:14A
| | 11 | 06:15A
| | 12 | 06:16A
| | 13 | 06:18A
| | 14 | 06:19A
| | 15 | 06:22A
| | 16 | 06:23A
| | 17 | 06:25A
| | 18 | 06:27A
| | 19 | 06:28A
| | 20 | 06:29A
| | 21 | 06:30A
| | 22 | 06:33A
| | 23 | 06:35A
| |
|
|
|
za: 33 min o 06:13 ZES
Janków Zaleśny
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:13ZES
| Radłów szkoła | 2 | 06:14ZES
| Radłów bar | 3 | 06:15ZES
| Radłów | 4 | 06:16ZES
| Radłów II n.ż. | 5 | 06:17ZES
| Jaskółki PKS | 6 | 06:19ZES
| Przybysławice I | 7 | 06:21ZES
| Przybysławice bar | 8 | 06:22ZES
| Raszków CPN | 9 | 06:23ZES
| Raszków | 10 | 06:26ZES
| | 11 | 06:28ZES
| | 12 | 06:30ZLS
| | 13 | 06:32ZLS
| | 14 | 06:34ZLS
| | 15 | 06:37Z
| Raszków | 16 | 06:38Z
| Raszków CPN | 17 | 06:39ZL
| Przybysławice staw | 18 | 06:40ZL
| Pogrzybów I | 19 | 06:41ZL
| Pogrzybów II | 20 | 06:43ZL
| Walentynów I | 21 | 06:44ZL
| Walentynów | 22 | 06:46ZL
| | 23 | 06:48ZL
| Niemojewiec n.ż. | 24 | 06:49Z
| Niemojewiec I | 25 | 06:52Z
| Sulisław | 26 | 06:54Z
| Janków Zaleśny sklep | 27 | 06:55Z
| Janków Zaleśny |
|
|
|
za: 46 min o 06:26
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:26
| Radłów szkoła | 2 | 06:27
| Radłów bar | 3 | 06:28
| Radłów | 4 | 06:29
| Radłów II n.ż. | 5 | 06:30
| Jaskółki PKS | 6 | 06:32
| Przybysławice I | 7 | 06:34
| Przybysławice bar | 8 | 06:35
| Raszków CPN | 9 | 06:36
| Raszków | 10 | 06:38
| Raszków I | 11 | 06:40
| Głogowa | 12 | 06:42
| Głogowa II | 13 | 06:43
| Korytnica | 14 | 06:44
| | 15 | 06:47
| Ligota | 16 | 06:49
| Koryta | 17 | 06:50
| Koryta II szkoła | 18 | 06:51
| |
|
|
|
za: 47 min o 06:27 ZRw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27ZRw
| Radłów szkoła | 2 | 06:28ZRw
| Radłów bar | 3 | 06:29ZRw
| Radłów | 4 | 06:30ZRw
| Radłów II n.ż. | 5 | 06:31ZRw
| Jaskółki PKS | 6 | 06:33ZRw
| Przybysławice I | 7 | 06:35ZRw
| Przybysławice bar | 8 | 06:36ZRw
| Raszków CPN | 9 | 06:37Zw
| |
|
|
|
za: 58 min o 06:38 Ls
Ligota
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38Ls
| Radłów szkoła | 2 | 06:39Ls
| Radłów bar | 3 | 06:40Ls
| Radłów | 4 | 06:41Ls
| Radłów II n.ż. | 5 | 06:42Ls
| Jaskółki PKS | 6 | 06:44Ls
| Przybysławice I | 7 | 06:46Ls
| Przybysławice bar | 8 | 06:47Ls
| Raszków CPN | 9 | 06:48Ls
| Raszków | 10 | 06:50Ls
| Raszków I | 11 | 06:52Ls
| Głogowa | 12 | 06:54Ls
| Głogowa II | 13 | 06:55Ls
| Korytnica | 14 | 06:56Ls
| | 15 | 06:59Ls
| Ligota |
|
|
|
za: 01:36 godz : min o 07:16 B
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:16B
| Radłów szkoła | 2 | 07:17B
| Radłów bar | 3 | 07:18B
| Radłów | 4 | 07:19B
| Radłów II n.ż. | 5 | 07:20B
| Jaskółki PKS | 6 | 07:22B
| Przybysławice I | 7 | 07:24B
| Przybysławice bar | 8 | 07:25B
| Raszków CPN | 9 | 07:26B
| Raszków | 10 | 07:28B
| Raszków I | 11 | 07:30B
| Głogowa | 12 | 07:32B
| Głogowa II | 13 | 07:33B
| Korytnica | 14 | 07:34B
| | 15 | 07:37B
| Ligota | 16 | 07:39B
| Koryta | 17 | 07:43sk
| Bugaj | 18 | 07:48s
| Koryta II szkoła | 19 | 07:49s
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |