Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłów II n.ż. - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:13 godz : min o 14:27 Qw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:27Qw
| Radłów II n.ż. | 2 | 14:28Qw
| Radłów | 3 | 14:29Qw
| Radłów bar | 4 | 14:30Qw
| Radłów szkoła | 5 | 14:31Qw
| Radłów I n/ż | 6 | 14:32Qw
| Radłowska II | 7 | 14:33Qw
| Orzechowa | 8 | 14:34Qw
| Orzechowa I | 9 | 14:35Qw
| Lotnicza Poznańska | 10 | 14:36Qw
| Poznańska Lotnicza | 11 | 14:38Qw
| Krotoszyńska ZAP | 12 | 14:42Qw
| Centrum przesiadkowe | 13 | 14:44Qw
| Raszkowska kościół | 14 | 14:46Qw
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 14:48Qw
| Al. Słowackiego MiniMal | 16 | 14:49Qw
| Al. Słowackiego - Kaliska | 17 | 14:50Qw
| |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 14:39 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| Radłów II n.ż. | 2 | 14:40
| Radłów | 3 | 14:41
| Radłów bar | 4 | 14:42
| Radłów szkoła | 5 | 14:43
| Radłów I n/ż | 6 | 14:44
| Radłowska II | 7 | 14:45
| Radłowska I | 8 | 14:46
| Radłowska Sporna | 9 | 14:47
| Poznańska Lotnicza | 10 | 14:49
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 14:53
| Centrum przesiadkowe | 12 | 14:55
| Raszkowska kościół | 13 | 14:56
| Wolności | 14 | 14:57
| Partyzancka | 15 | 14:59
| Głogowska | 16 | 15:01
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 14:59 Qs
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:59Qs
| Radłów II n.ż. | 2 | 15:00Qs
| Radłów | 3 | 15:01Qs
| Radłów bar | 4 | 15:02Qs
| Radłów szkoła | 5 | 15:03Qs
| Radłów I n/ż | 6 | 15:04Qs
| Radłowska II | 7 | 15:05Qs
| Orzechowa | 8 | 15:06Qs
| Orzechowa I | 9 | 15:07Q
| Lotnicza Poznańska | 10 | 15:08Q
| Poznańska Lotnicza | 11 | 15:10Q
| Krotoszyńska ZAP | 12 | 15:14Q
| Centrum przesiadkowe | 13 | 15:16Q
| Raszkowska kościół | 14 | 15:18Q
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 15:20Q
| Al. Słowackiego MiniMal | 16 | 15:21Q
| Al. Słowackiego - Kaliska | 17 | 15:22Q
| |
|
|
|
za: 02:03 godz : min o 15:17 ts
Grabowska szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17ts
| Radłów II n.ż. | 2 | 15:18ts
| Radłów | 3 | 15:19ts
| Radłów bar | 4 | 15:20ts
| Radłów szkoła | 5 | 15:21ts
| Radłów I n/ż | 6 | 15:22ts
| Radłowska II | 7 | 15:23ts
| Radłowska I | 8 | 15:24ts
| Radłowska Sporna | 9 | 15:25ts
| Poznańska Lotnicza | 10 | 15:27ts
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 15:31ts
| Centrum przesiadkowe | 12 | 15:33ts
| Raszkowska kościół | 13 | 15:34ts
| Wolności | 14 | 15:35ts
| Partyzancka | 15 | 15:37ts
| Głogowska | 16 | 15:39ts
| Al. Powstańców Wlkp. | 17 | 15:40ts
| Kaliska Bank | 18 | 15:41ts
| Kaliska Biedronka | 19 | 15:42ts
| Grabowska szkoła |
|
|
|
za: 02:33 godz : min o 15:47 s
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:47s
| Radłów II n.ż. | 2 | 15:48s
| Radłów | 3 | 15:49s
| Radłów bar | 4 | 15:50s
| Radłów szkoła | 5 | 15:51s
| Radłów I n/ż | 6 | 15:52s
| Radłowska II | 7 | 15:53s
| Radłowska I | 8 | 15:54s
| Radłowska Sporna | 9 | 15:55s
| Poznańska Lotnicza | 10 | 15:57s
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 16:00s
| Centrum przesiadkowe | 12 | 16:03s
| Raszkowska kościół | 13 | 16:04s
| Wolności | 14 | 16:04s
| Partyzancka | 15 | 16:07s
| Głogowska | 16 | 16:08s
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 03:18 godz : min o 16:32
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:32
| Radłów II n.ż. | 2 | 16:33
| Radłów | 3 | 16:34
| Radłów bar | 4 | 16:35
| Radłów szkoła | 5 | 16:36
| Radłów I n/ż | 6 | 16:37
| Radłowska II | 7 | 16:38
| Radłowska I | 8 | 16:39
| Radłowska Sporna | 9 | 16:40
| Poznańska Lotnicza | 10 | 16:42
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 16:46
| Centrum przesiadkowe | 12 | 16:48
| Raszkowska kościół | 13 | 16:49
| Wolności | 14 | 16:50
| Partyzancka | 15 | 16:52
| Głogowska | 16 | 16:54
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |