Najbliższe odjazdy
Przystanek: Centrum przesiadkowe - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 09:40
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:40
| Centrum przesiadkowe | 2 | 09:42
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 09:44
| Głogowska | 4 | 09:46
| Wysocka ZUS | 5 | 09:47
| Paderewskiego - stadion | 6 | 09:48
| Paderewskiego II | 7 | 09:49
| Komuny Paryskiej II | 8 | 09:50
| Komuny Paryskiej I | 9 | 09:51
| Komuny Paryskiej | 10 | 09:52
| Nowa Hala | 11 | 09:53
| Klasztorna I | 12 | 09:54
| Strzelecka I | 13 | 09:55
| Strzelecka | 14 | 09:56
| Paderewskiego I | 15 | 09:57
| Paderewskiego II | 16 | 09:58
| Śmigielskiego I | 17 | 09:59
| Śmigielskiego II | 18 | 10:01
| Witosa targowisko | 19 | 10:03
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 20 | 10:06
| Al. Słowackiego - Kaliska | 21 | 10:08
| Limanowskiego szpital | 22 | 10:09
| Limanowskiego cmentarz | 23 | 10:10
| Reymonta | 24 | 10:11
| M.Konopnickiej Sklejki | 25 | 10:13
| M.Konopnickiej pawilon | 26 | 10:15
| Wolności | 27 | 10:16
| Partyzancka | 28 | 10:17
| Sienkiewicza | 29 | 10:19
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 06 min o 09:46
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:46
| Centrum przesiadkowe | 2 | 09:48
| Raszkowska kościół | 3 | 09:50
| Plac 23 Stycznia II | 4 | 09:52
| Partyzancka | 5 | 09:54
| Głogowska | 6 | 09:56
| Al. Powstańców Wlkp. | 7 | 09:57
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 8 | 09:59
| Piłsudskiego | 9 | 10:00
| Paderewskiego II | 10 | 10:01
| Paderewskiego I | 11 | 10:02
| Komuny Paryskiej | 12 | 10:03
| Komuny Paryskiej III | 13 | 10:04
| Komuny Paryskiej II | 14 | 10:05
| Komuny Paryskiej I | 15 | 10:06
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 13 min o 09:53 x
Topola Wielka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:53x
| Centrum przesiadkowe | 2 | 09:55x
| Raszkowska kościół | 3 | 09:57x
| Plac 23 Stycznia II | 4 | 09:59x
| Partyzancka | 5 | 10:01x
| Głogowska | 6 | 10:03x
| Armii Krajowej I | 7 | 10:04x
| Armii Krajowej II | 8 | 10:05x
| 3-go Maja - Żwirki | 9 | 10:06x
| Wrocławska Miła | 10 | 10:07x
| Wrocławska Kuźnia | 11 | 10:08x
| Wrocławska Południowa | 12 | 10:09x
| Wrocławska Osiedle | 13 | 10:11x
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 14 | 10:12x
| Przygodzice cegielnia | 15 | 10:13x
| Przygodzice osiedle | 16 | 10:15x
| Przygodzice szkoła | 17 | 10:16x
| Przygodzice | 18 | 10:17x
| Przygodzice cmentarz | 19 | 10:19x
| Pardalin | 20 | 10:20x
| Janków Przygodzki szkoła | 21 | 10:21x
| Janków Przygodzki wieś | 22 | 10:22x
| Topola Wielka wieś IV | 23 | 10:23x
| Topola Wielka wieś III | 24 | 10:24x
| Topola Wielka wieś II n.ż. | 25 | 10:25x
| Topola Wielka I | 26 | 10:26x
| Topola Wielka skrzyżowanie | 27 | 10:27x
| Topola Wielka |
|
|
|
za: 25 min o 10:05 B
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:05B
| Centrum przesiadkowe | 2 | 10:07
| Raszkowska kościół | 3 | 10:09
| M.Konopnickiej pawilon | 4 | 10:11
| M.Konopnickiej Sklejki | 5 | 10:12
| Reymonta | 6 | 10:13
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 10:14
| Limanowskiego szpital | 8 | 10:16
| Al. Słowackiego MiniMal | 9 | 10:17
| Al. Słowackiego - Kaliska | 10 | 10:20
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 11 | 10:22
| Witosa targowisko | 12 | 10:24
| Śmigielskiego II | 13 | 10:25
| Śmigielskiego I | 14 | 10:26
| Śmigielskiego | 15 | 10:27
| Paderewskiego I | 16 | 10:28
| Strzelecka II | 17 | 10:29
| Strzelecka I | 18 | 10:30
| Klasztorna I | 19 | 10:31
| Nowa Hala | 20 | 10:32
| Komuny Paryskiej | 21 | 10:33
| Komuny Paryskiej I | 22 | 10:34
| Komuny Paryskiej II | 23 | 10:35
| Paderewskiego III | 24 | 10:36
| Paderewskiego - stadion | 25 | 10:37
| Wysocka ZUS | 26 | 10:39
| Plac Bankowy | 27 | 10:41
| Sienkiewicza | 28 | 10:43
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 35 min o 10:15 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:15
| Centrum przesiadkowe | 2 | 10:17
| Raszkowska kościół | 3 | 10:18
| Wolności | 4 | 10:19
| Partyzancka | 5 | 10:21
| Głogowska | 6 | 10:23
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 35 min o 10:15 s
Kalisz - Pucka szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:15s
| Centrum przesiadkowe | 2 | 10:17s
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 10:19s
| Głogowska | 4 | 10:21s
| Kompałły | 5 | 10:24s
| Kaliska Spomasz | 6 | 10:27s
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 7 | 10:32s
| Czekanów | 8 | 10:35s
| Fabianów | 9 | 10:37s
| Ociąż | 10 | 10:41s
| Skalmierzyce osiedle | 11 | 10:44s
| Skalmierzyce | 12 | 10:47s
| Nowe Skalmierzyce | 13 | 10:48s
| Wrocławska - Szczypiorno | 14 | 10:49s
| Wrocławska ELMET | 15 | 10:50s
| Szczypiorno AGROMA | 16 | 10:51s
| Nosków | 17 | 10:52s
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 10:54s
| Wojska Polskiego Skoda | 19 | 10:56s
| Wojska Polskiego Big Star | 20 | 10:58s
| Kalisz-Wojska Polskiego RONDO | 21 | 11:00s
| Górnośląska Galeria AMBER | 22 | 11:03s
| Górnośląska Polna | 23 | 11:06s
| Górnośląska Rogatka | 24 | 11:09s
| Chopina | 25 | 11:12s
| Kalisz - Parczewskiego | 26 | 11:15s
| Kalisz - Toruńska Gdańska | 27 | 11:16s
| Kalisz - Pucka szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |