Najbliższe odjazdy
Przystanek: Centrum przesiadkowe - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 14:18 GS
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:18GS
| Centrum przesiadkowe | 2 | 14:20GS
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 14:21GS
| Krotoszyńska Nullo | 4 | 14:22DGS
| Krotoszyńska Bema | 5 | 14:24DGS
| Krotoszynska I | 6 | 14:25DGS
| Zacharzew | 7 | 14:26DGS
| Krotoszynska I | 8 | 14:28DGS
| Krotoszyńska Bema | 9 | 14:29GS
| Traugutta Czwartaków | 10 | 14:30GS
| Traugutta Skorupki | 11 | 14:31GS
| Traugutta Czarnieckiego | 12 | 14:32GS
| Traugutta Kordeckiego | 13 | 14:33GS
| Kordeckiego szkoła | 14 | 14:34GS
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 15 | 14:35GS
| Chłapowskiego I | 16 | 14:36GS
| Gorzycka | 17 | 14:37GS
| Gorzycka Długa | 18 | 14:38GS
| Gorzycka Swobodna | 19 | 14:39GS
| Gorzycka V | 20 | 14:40GS
| Gorzycka Topolowa | 21 | 14:41GS
| Gorzyce Wielkie I | 22 | 14:42GS
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 23 | 14:43GS
| Gorzyce Wielkie III | 24 | 14:44S
| Gorzyce Wielkie kościół | 25 | 14:45S
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 14:46S
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 27 | 14:47S
| Gorzyce Wielkie I | 28 | 14:48S
| Gorzycka Topolowa | 29 | 14:49S
| Topola Mała Gorzycka | 30 | 14:50S
| Topola Mała wieś II | 31 | 14:51S
| Topola Mała remiza | 32 | 14:52S
| Topola Mała wieś n.ż. | 33 | 14:53S
| Topola Mała III | 34 | 14:54S
| Topola Mała | 35 | 14:55S
| Topola Mała II | 36 | 14:56S
| Topola Mała I | 37 | 14:57S
| Odolanowska granica | 38 | 14:58S
| Odolanowska VI | 39 | 14:59S
| Odolanowska Długa | 40 | 15:00S
| Odolanowska IV | 41 | 15:01S
| Odolanowska Bratnia | 42 | 15:02S
| Odolanowska Komenda | 43 | 15:04S
| Odolanowska I | 44 | 15:06S
| Sienkiewicza | 45 | 15:08S
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 03 min o 14:20 Pb
Pleszew szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:20Pb
| Centrum przesiadkowe | 2 | 14:22Pb
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 14:24Pb
| Partyzancka | 4 | 14:26Pb
| Plac 23 Stycznia I | 5 | 14:28Pb
| Raszkowska kościół | 6 | 14:30Pb
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 7 | 14:32Pb
| Poznańska Krotoszyńska | 8 | 14:33Pb
| Poznańska Lotnicza | 9 | 14:34Pb
| Poznańska Młyńska | 10 | 14:35Pb
| Poznańska Lewkowiec | 11 | 14:36Pb
| Poznańska Stary Staw | 12 | 14:38Pb
| Franklinów I | 13 | 14:40Pb
| Franklinów | 14 | 14:42Pb
| Michałków n.ż. | 15 | 14:45Pb
| Szczury | 16 | 14:46Pb
| Szczury szkoła | 17 | 14:48Pb
| Szczurawice skrzyż. | 18 | 14:50P
| Biniew PKP | 19 | 14:51P
| Biniew n.ż. | 20 | 14:52P
| Biniew OSP | 21 | 14:54P
| Górzno Ośrodek Zdrowia | 22 | 14:55P
| Górzno I | 23 | 14:58P
| Górzno II | 24 | 15:00P
| Sobótka I | 25 | 15:02P
| Sobótka II | 26 | 15:06P
| Żychlin | 27 | 15:08P
| Krzywosądów | 28 | 15:10P
| Kuczków | 29 | 15:12P
| Janków | 30 | 15:15P
| Ludwina | 31 | 15:17P
| Dobra Nadzieja | 32 | 15:18P
| Zielona Łąka | 33 | 15:20P
| Pleszew ul. W. Polskiego I | 34 | 15:21P
| Pleszew ul. W. Polskiego II | 35 | 15:22P
| Pleszew PKP | 36 | 15:23P
| Pleszew ul. Bogusza | 37 | 15:24P
| Pleszew ul. Św. Ducha | 38 | 15:26P
| Pleszew - Poznańska I | 39 | 15:27P
| Pleszew - Poznańska II | 40 | 15:29P
| Pleszew szpital |
|
|
|
za: 08 min o 14:25 s
Krotoszyn Dw. PKS
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25s
| Centrum przesiadkowe | 2 | 14:27s
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 14:29s
| Partyzancka | 4 | 14:31s
| Plac 23 Stycznia I | 5 | 14:33s
| Raszkowska kościół | 6 | 14:35s
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 7 | 14:37s
| Krotoszyńska Nullo | 8 | 14:38s
| Krotoszyńska Bema | 9 | 14:40s
| Krotoszynska I | 10 | 14:41s
| Zacharzew | 11 | 14:42s
| Zacharzew n.ż. | 12 | 14:44s
| Lamki I | 13 | 14:45s
| Lamki II | 14 | 14:46s
| Lamki III | 15 | 14:48s
| Lamki Zalesie | 16 | 14:49s
| Lamki pętla | 17 | 14:50s
| Lamki las n.ż. | 18 | 14:51s
| Łąkociny I n.ż. | 19 | 14:52s
| Łąkociny I | 20 | 14:53s
| Łakociny Dw. PKP | 21 | 14:54s
| Łakociny n.ż. | 22 | 14:55s
| Daniszyn Ośrodek Zdrowia | 23 | 14:56s
| Daniszyn wieś | 24 | 14:57s
| Daniszyn SKR n.ż. | 25 | 15:00s
| Mazury I | 26 | 15:01s
| Mazury II | 27 | 15:03s
| | 28 | 15:04s
| Borowina - Leśniczówka | 29 | 15:06s
| Biadki wieś | 30 | 15:07s
| Biadki kościół | 31 | 15:10s
| Smoszew I | 32 | 15:12s
| Smoszew II | 33 | 15:15s
| Krotoszyn Zmysłów | 34 | 15:17s
| Ostrowska I | 35 | 15:18s
| Krotoszyn Ostrowska | 36 | 15:20s
| Krotoszyn Al. Powstańców Wlkp. | 37 | 15:22s
| Krotoszyn Mickiewicza | 38 | 15:23s
| Krotoszyn Dw. PKS |
|
|
|
za: 17 min o 14:34 Ls
Lotnicza - Poznańska
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:34Ls
| Centrum przesiadkowe | 2 | 14:37Ls
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 14:39Ls
| Poznańska Krotoszyńska | 4 | 14:40Ls
| Lotnicza - Poznańska |
|
|
|
za: 22 min o 14:39
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| Centrum przesiadkowe | 2 | 14:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 14:43
| Odolanowska I | 4 | 14:44
| Kwiatowa | 5 | 14:45
| Okólna | 6 | 14:46
| Kordeckiego I | 7 | 14:47
| Kordeckiego szkoła | 8 | 14:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 9 | 14:49
| Chłapowskiego II | 10 | 14:50
| Wybickiego | 11 | 14:52
| Krotoszynska I | 12 | 14:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 24 min o 14:41 D
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41D
| Centrum przesiadkowe | 2 | 14:44D
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 14:46D
| Poznańska Krotoszyńska | 4 | 14:47D
| Poznańska Lotnicza | 5 | 14:48D
| Radłowska Sporna | 6 | 14:49D
| Radłowska I | 7 | 14:50D
| Orzechowa | 8 | 14:51D
| Orzechowa I | 9 | 14:52D
| Bema cmentarz I | 10 | 14:53D
| Bema Cmentarz | 11 | 14:54D
| Batorego szkoła | 12 | 14:56D
| Krotoszynska I | 13 | 14:57D
| Topolowa CPN | 14 | 14:58D
| Kłosowa | 15 | 14:59D
| Żniwna I | 16 | 15:00D
| Żniwna II | 17 | 15:01D
| Żniwna III | 18 | 15:02D
| Dwernickiego |
|
Powrót | | Następne dojazdy |