Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górska - Lewiatan - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 43 min o 10:58
11 Listopada - Biedronka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:58
| Górska - Lewiatan | 2 | 11:00
| 11 Listopada - Biedronka |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 12:08
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:08
| Górska - Lewiatan | 2 | 12:10
| 11 Listopada - Biedronka | 3 | 12:11
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 4 | 12:12
| Grunwaldzka/Wiejska | 5 | 12:14
| Orłowice-Krobica | 6 | 12:17
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 7 | 12:19
| Lwówecka Czarci Młyn | 8 | 12:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 12:23
| Spadzista Dom Zdrojowy | 10 | 12:25
| Izerska/Sanatoryjna | 11 | 12:27
| Ulicko- Graniczna | 12 | 12:29
| Długa - Granica | 13 | 12:32
| Długa | 14 | 12:34
| Ulicko Długa | 15 | 12:36
| Pobiedna Nowomiejska | 16 | 12:38
| Główna - Kościół | 17 | 12:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 18 | 12:42
| Spadzista Dom Zdrojowy | 19 | 12:44
| Izerska/Sanatoryjna | 20 | 12:46
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 21 | 12:47
| Lwówecka Czarci Młyn | 22 | 12:49
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 23 | 12:52
| Orłowice-Krobica | 24 | 12:54
| |
|
|
|
za: 02:48 godz : min o 13:03
11 Listopada - Biedronka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:03
| Górska - Lewiatan | 2 | 13:05
| 11 Listopada - Biedronka |
|
|
|
za: 04:09 godz : min o 14:24
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:24
| Górska - Lewiatan | 2 | 14:26
| 11 Listopada - Biedronka | 3 | 14:27
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 4 | 14:28
| Grunwaldzka/Wiejska | 5 | 14:30
| Orłowice-Krobica | 6 | 14:32
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 7 | 14:34
| Lwówecka Czarci Młyn | 8 | 14:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 14:37
| Spadzista Dom Zdrojowy | 10 | 14:38
| Izerska/Sanatoryjna | 11 | 14:40
| Ulicko- Graniczna | 12 | 14:42
| Długa - Granica | 13 | 14:44
| Długa | 14 | 14:46
| Ulicko Długa | 15 | 14:48
| Pobiedna Nowomiejska | 16 | 14:50
| Główna - Kościół | 17 | 14:52
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 18 | 14:54
| Spadzista Dom Zdrojowy | 19 | 14:56
| Izerska/Sanatoryjna | 20 | 14:58
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 21 | 14:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 22 | 15:01
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 23 | 15:04
| Orłowice-Krobica | 24 | 15:06w
| Grunwaldzka/Wiejska | 25 | 15:07w
| Sienkiewicza - Stadion | 26 | 15:08
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 05:28 godz : min o 15:43
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:43
| Górska - Lewiatan | 2 | 15:45
| 11 Listopada - Biedronka | 3 | 15:46
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 4 | 15:47
| Grunwaldzka/Wiejska | 5 | 15:49
| Orłowice-Krobica | 6 | 15:52
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 7 | 15:54
| Lwówecka Czarci Młyn | 8 | 15:56
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 15:58
| Spadzista Dom Zdrojowy | 10 | 16:00
| Izerska/Sanatoryjna | 11 | 16:02
| Ulicko- Graniczna | 12 | 16:04
| Długa - Granica | 13 | 16:07
| Długa | 14 | 16:08
| Ulicko Długa | 15 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 16 | 16:13
| Główna - Kościół | 17 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 18 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 19 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 20 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 21 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 22 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 23 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 24 | 16:29
| |
|
|
|
za: 06:23 godz : min o 16:38
11 Listopada - Biedronka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:38
| Górska - Lewiatan | 2 | 16:40
| 11 Listopada - Biedronka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |