Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ulicko- Graniczna - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:45 godz : min o 14:40
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:40
| Ulicko- Graniczna | 2 | 14:42
| Długa - Granica | 3 | 14:44
| Długa | 4 | 14:46
| Ulicko Długa | 5 | 14:48
| Pobiedna Nowomiejska | 6 | 14:50
| Główna - Kościół | 7 | 14:52
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 14:54
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 14:56
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 14:58
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 11 | 14:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 12 | 15:01
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 13 | 15:04
| Orłowice-Krobica | 14 | 15:06w
| Grunwaldzka/Wiejska | 15 | 15:07w
| Sienkiewicza - Stadion | 16 | 15:08
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 03:07 godz : min o 16:02
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:02
| Ulicko- Graniczna | 2 | 16:04
| Długa - Granica | 3 | 16:07
| Długa | 4 | 16:08
| Ulicko Długa | 5 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 6 | 16:13
| Główna - Kościół | 7 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 11 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 12 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 13 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 14 | 16:29
| |
|
|
|
za: 05:22 godz : min o 18:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:17
| Ulicko- Graniczna | 2 | 18:19
| Długa - Granica | 3 | 18:22
| Długa | 4 | 18:24
| Ulicko Długa | 5 | 18:26
| Pobiedna Nowomiejska | 6 | 18:28
| Główna - Kościół | 7 | 18:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 18:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 18:34
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 18:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 11 | 18:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 12 | 18:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 13 | 18:42
| Orłowice-Krobica | 14 | 18:44
| |
|
|
|
za: 07:22 godz : min o 20:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:17
| Ulicko- Graniczna | 2 | 20:19
| Długa - Granica | 3 | 20:22
| Długa | 4 | 20:24
| Ulicko Długa | 5 | 20:26
| Pobiedna Nowomiejska | 6 | 20:28
| Główna - Kościół | 7 | 20:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 20:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 20:34
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 20:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 11 | 20:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 12 | 20:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 13 | 20:42
| Orłowice-Krobica | 14 | 20:44
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |