Najbliższe odjazdy
Przystanek: Długa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:00 godz : min o 10:27
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:27
| Długa | 2 | 10:29
| Ulicko Długa | 3 | 10:31
| Pobiedna Nowomiejska | 4 | 10:33
| Główna - Kościół | 5 | 10:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 6 | 10:37
| Spadzista Dom Zdrojowy | 7 | 10:39
| Izerska/Sanatoryjna | 8 | 10:41
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 10:42
| Lwówecka Czarci Młyn | 10 | 10:44
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 11 | 10:47
| Orłowice-Krobica | 12 | 10:49
| |
|
|
|
za: 03:05 godz : min o 12:32
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:32
| Długa | 2 | 12:34
| Ulicko Długa | 3 | 12:36
| Pobiedna Nowomiejska | 4 | 12:38
| Główna - Kościół | 5 | 12:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 6 | 12:42
| Spadzista Dom Zdrojowy | 7 | 12:44
| Izerska/Sanatoryjna | 8 | 12:46
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 12:47
| Lwówecka Czarci Młyn | 10 | 12:49
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 11 | 12:52
| Orłowice-Krobica | 12 | 12:54
| |
|
|
|
za: 05:17 godz : min o 14:44
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44
| Długa | 2 | 14:46
| Ulicko Długa | 3 | 14:48
| Pobiedna Nowomiejska | 4 | 14:50
| Główna - Kościół | 5 | 14:52
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 6 | 14:54
| Spadzista Dom Zdrojowy | 7 | 14:56
| Izerska/Sanatoryjna | 8 | 14:58
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 14:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 10 | 15:01
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 11 | 15:04
| Orłowice-Krobica | 12 | 15:06w
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 15:07w
| Sienkiewicza - Stadion | 14 | 15:08
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 06:40 godz : min o 16:07
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:07
| Długa | 2 | 16:08
| Ulicko Długa | 3 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 4 | 16:13
| Główna - Kościół | 5 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 6 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 7 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 8 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 10 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 11 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 12 | 16:29
| |
|
|
|
za: 08:55 godz : min o 18:22
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:22
| Długa | 2 | 18:24
| Ulicko Długa | 3 | 18:26
| Pobiedna Nowomiejska | 4 | 18:28
| Główna - Kościół | 5 | 18:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 6 | 18:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 7 | 18:34
| Izerska/Sanatoryjna | 8 | 18:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 18:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 10 | 18:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 11 | 18:42
| Orłowice-Krobica | 12 | 18:44
| |
|
|
|
za: 10:55 godz : min o 20:22
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:22
| Długa | 2 | 20:24
| Ulicko Długa | 3 | 20:26
| Pobiedna Nowomiejska | 4 | 20:28
| Główna - Kościół | 5 | 20:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 6 | 20:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 7 | 20:34
| Izerska/Sanatoryjna | 8 | 20:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 9 | 20:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 10 | 20:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 11 | 20:42
| Orłowice-Krobica | 12 | 20:44
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |