Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al.J.Pawła II - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:05 godz : min o 06:58
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:58
| Al.J.Pawła II | 2 | 06:59
| Al. J. Pawła II | 3 | 07:02
| Kościuszki | 4 | 07:03
| Kościuszki | 5 | 07:05
| Królowej Jadwigi | 6 | 07:08
| Niepodległości | 7 | 07:10
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 07:12
| Iława ul. Biskupska | 9 | 07:14
| Grudziądzka | 10 | 07:15
| Bydgoska | 11 | 07:16
| Gdańska | 12 | 07:18
| Gdańska | 13 | 07:20
| 1 Maja | 14 | 07:21
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 07:23
| Smolki | 16 | 07:24
| ul. Andersa | 17 | 07:26
| Dworcowa |
|
|
|
za: 03:10 godz : min o 08:03
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:03
| Al.J.Pawła II | 2 | 08:04
| Al. J. Pawła II | 3 | 08:07
| Kościuszki | 4 | 08:08
| Kościuszki | 5 | 08:10
| Królowej Jadwigi | 6 | 08:13
| Niepodległości | 7 | 08:15
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 08:17
| Iława ul. Biskupska | 9 | 08:19
| Grudziądzka | 10 | 08:20
| Bydgoska | 11 | 08:21
| Gdańska | 12 | 08:23
| Gdańska | 13 | 08:25
| 1 Maja | 14 | 08:26
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 08:28
| Smolki | 16 | 08:29
| ul. Andersa | 17 | 08:31
| Dworcowa |
|
|
|
za: 04:20 godz : min o 09:13
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:13
| Al.J.Pawła II | 2 | 09:14
| Al. J. Pawła II | 3 | 09:17
| Kościuszki | 4 | 09:18
| Kościuszki | 5 | 09:20
| Królowej Jadwigi | 6 | 09:23
| Niepodległości | 7 | 09:25
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 09:27
| Iława ul. Biskupska | 9 | 09:29
| Grudziądzka | 10 | 09:30
| Bydgoska | 11 | 09:31
| Gdańska | 12 | 09:33
| Gdańska | 13 | 09:35
| 1 Maja | 14 | 09:36
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 09:38
| Smolki | 16 | 09:39
| ul. Andersa | 17 | 09:41
| Dworcowa |
|
|
|
za: 05:25 godz : min o 10:18
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:18
| Al.J.Pawła II | 2 | 10:19
| Al. J. Pawła II | 3 | 10:22
| Kościuszki | 4 | 10:23
| Kościuszki | 5 | 10:25
| Królowej Jadwigi | 6 | 10:28
| Niepodległości | 7 | 10:30
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 10:32
| Iława ul. Biskupska | 9 | 10:34
| Grudziądzka | 10 | 10:35
| Bydgoska | 11 | 10:36
| Gdańska | 12 | 10:38
| Gdańska | 13 | 10:40
| 1 Maja | 14 | 10:41
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 10:43
| Smolki | 16 | 10:44
| ul. Andersa | 17 | 10:46
| Dworcowa |
|
|
|
za: 07:00 godz : min o 11:53
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:53
| Al.J.Pawła II | 2 | 11:54
| Al. J. Pawła II | 3 | 11:57
| Kościuszki | 4 | 11:58
| Kościuszki | 5 | 12:00
| Królowej Jadwigi | 6 | 12:03
| Niepodległości | 7 | 12:05
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 12:07
| Iława ul. Biskupska | 9 | 12:09
| Grudziądzka | 10 | 12:10
| Bydgoska | 11 | 12:11
| Gdańska | 12 | 12:13
| Gdańska | 13 | 12:15
| 1 Maja | 14 | 12:16
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 12:18
| Smolki | 16 | 12:19
| ul. Andersa | 17 | 12:21
| Dworcowa |
|
|
|
za: 08:03 godz : min o 12:56
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:56
| Al.J.Pawła II | 2 | 12:57
| Al. J. Pawła II | 3 | 13:00
| Kościuszki | 4 | 13:01
| Kościuszki | 5 | 13:03
| Królowej Jadwigi | 6 | 13:06
| Niepodległości | 7 | 13:08
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 13:10
| Iława ul. Biskupska | 9 | 13:12
| Grudziądzka | 10 | 13:13
| Bydgoska | 11 | 13:14
| Gdańska | 12 | 13:16
| Gdańska | 13 | 13:18
| 1 Maja | 14 | 13:19
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 13:21
| Smolki | 16 | 13:22
| ul. Andersa | 17 | 13:24
| Dworcowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |