Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zacharzew
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 12:45 KG
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:45KG
| Zacharzew | 2 | 12:46KG
| Krotoszynska I | 3 | 12:48KG
| Krotoszyńska Bema | 4 | 12:49KG
| Krotoszyńska Sowińskiego | 5 | 12:51KG
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 12:55KG
| Centrum przesiadkowe | 7 | 12:57KG
| Raszkowska kościół | 8 | 12:59KG
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 13:01KG
| Partyzancka | 10 | 13:03KG
| Głogowska | 11 | 13:05KG
| Al. Powstańców Wlkp. | 12 | 13:06KG
| Gimnazjalna | 13 | 13:10K
| Armii Krajowej I | 14 | 13:11K
| Armii Krajowej II | 15 | 13:12K
| 3-go Maja - Żwirki | 16 | 13:13K
| Wrocławska Miła | 17 | 13:14K
| |
|
|
|
za: 51 min o 13:35 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35B
| Zacharzew | 2 | 13:36B
| Krotoszynska I | 3 | 13:37B
| Wybickiego | 4 | 13:38B
| Chłapowskiego II | 5 | 13:40B
| Kordeckiego szkoła | 6 | 13:41B
| Kordeckiego I | 7 | 13:42B
| | 8 | 13:44B
| Odolanowska I | 9 | 13:46B
| Sienkiewicza | 10 | 13:47B
| Wojska Polskiego | 11 | 13:48B
| Raszkowska kościół | 12 | 13:50B
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 13:52B
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 13:53B
| Reymonta | 15 | 13:54B
| Limanowskiego cmentarz | 16 | 13:55B
| Limanowskiego szpital | 17 | 13:56B
| Al. Słowackiego MiniMal | 18 | 13:57B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 19 | 13:59B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 20 | 14:01B
| Witosa targowisko | 21 | 14:02B
| Grabowska Witosa | 22 | 14:03B
| Grabowska szkoła | 23 | 14:04B
| Kaliska Biedronka | 24 | 14:05
| Kaliska Bank | 25 | 14:06
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 26 | 14:08
| Piłsudskiego | 27 | 14:09
| Paderewskiego II | 28 | 14:10
| Paderewskiego I | 29 | 14:11
| Komuny Paryskiej | 30 | 14:12
| Komuny Paryskiej III | 31 | 14:13
| Komuny Paryskiej II | 32 | 14:14
| Komuny Paryskiej I | 33 | 14:15
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:42 godz : min o 14:26 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:26J
| Zacharzew | 2 | 14:27J
| Krotoszynska I | 3 | 14:29J
| Batorego szkoła | 4 | 14:30J
| Bema Cmentarz | 5 | 14:31J
| Orzechowa I | 6 | 14:32J
| Orzechowa | 7 | 14:33J
| Radłowska I | 8 | 14:34J
| Radłowska Sporna | 9 | 14:35J
| Poznańska Lotnicza | 10 | 14:37J
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 14:41J
| Centrum przesiadkowe | 12 | 14:43J
| Raszkowska kościół | 13 | 14:45J
| Plac 23 Stycznia II | 14 | 14:47J
| Partyzancka | 15 | 14:49J
| Głogowska | 16 | 14:51J
| Kościuszki Armii Krajowej | 17 | 14:53J
| Mylna I | 18 | 14:54J
| Mylna II | 19 | 14:55J
| Zębcowska I | 20 | 14:56J
| Zębcowska II | 21 | 14:57J
| Siewna II | 22 | 14:58J
| Siewna I | 23 | 14:59J
| Staroprzygodzka szkoła | 24 | 15:01J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 25 | 15:02J
| Staroprzygodzka - sortownia | 26 | 15:03J
| Sosnowa II | 27 | 15:04J
| Sosnowa I | 28 | 15:05J
| |
|
|
|
za: 02:36 godz : min o 15:20 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20B
| Zacharzew | 2 | 15:21B
| Krotoszynska I | 3 | 15:22B
| Wybickiego | 4 | 15:23B
| Chłapowskiego II | 5 | 15:25B
| Kordeckiego szkoła | 6 | 15:26B
| Kordeckiego I | 7 | 15:27B
| | 8 | 15:29B
| Odolanowska I | 9 | 15:31B
| Sienkiewicza | 10 | 15:32B
| Wojska Polskiego | 11 | 15:33B
| Raszkowska kościół | 12 | 15:35B
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 15:37B
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 15:38B
| Reymonta | 15 | 15:39B
| Limanowskiego cmentarz | 16 | 15:40B
| Limanowskiego szpital | 17 | 15:41B
| Al. Słowackiego MiniMal | 18 | 15:42B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 19 | 15:44B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 20 | 15:46B
| Witosa targowisko | 21 | 15:47B
| Grabowska Witosa | 22 | 15:48B
| Grabowska szkoła | 23 | 15:49B
| Kaliska Biedronka | 24 | 15:50
| Kaliska Bank | 25 | 15:51
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 26 | 15:53
| Piłsudskiego | 27 | 15:54
| Paderewskiego II | 28 | 15:55
| Paderewskiego I | 29 | 15:56
| Komuny Paryskiej | 30 | 15:57
| Komuny Paryskiej III | 31 | 15:58
| Komuny Paryskiej II | 32 | 15:59
| Komuny Paryskiej I | 33 | 16:00
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 04:26 godz : min o 17:10 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:10B
| Zacharzew | 2 | 17:11B
| Krotoszynska I | 3 | 17:12B
| Wybickiego | 4 | 17:13B
| Chłapowskiego II | 5 | 17:15B
| Kordeckiego szkoła | 6 | 17:16B
| Kordeckiego I | 7 | 17:17B
| | 8 | 17:19B
| Odolanowska I | 9 | 17:21B
| Sienkiewicza | 10 | 17:22B
| Wojska Polskiego | 11 | 17:23B
| Raszkowska kościół | 12 | 17:25B
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 17:27B
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 17:28B
| Reymonta | 15 | 17:29B
| Limanowskiego cmentarz | 16 | 17:30B
| Limanowskiego szpital | 17 | 17:31B
| Al. Słowackiego MiniMal | 18 | 17:32B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 19 | 17:34B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 20 | 17:36B
| Witosa targowisko | 21 | 17:37B
| Grabowska Witosa | 22 | 17:38B
| Grabowska szkoła | 23 | 17:39B
| Kaliska Biedronka | 24 | 17:40
| Kaliska Bank | 25 | 17:41
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 26 | 17:43
| Piłsudskiego | 27 | 17:44
| Paderewskiego II | 28 | 17:45
| Paderewskiego I | 29 | 17:46
| Komuny Paryskiej | 30 | 17:47
| Komuny Paryskiej III | 31 | 17:48
| Komuny Paryskiej II | 32 | 17:49
| Komuny Paryskiej I | 33 | 17:50
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |