Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zacharzew - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 16:40
Janków Dw. PKP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:40
| Zacharzew | 2 | 16:41
| Krotoszynska I | 3 | 16:43
| Krotoszyńska Bema | 4 | 16:44
| Krotoszyńska Sowińskiego | 5 | 16:46
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 16:50
| Centrum przesiadkowe | 7 | 16:52
| Raszkowska kościół | 8 | 16:54
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 16:56
| Partyzancka | 10 | 16:58
| Głogowska | 11 | 17:00
| Al. Powstańców Wlkp. | 12 | 17:00
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 13 | 17:03
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 14 | 17:04
| Śmigielskiego II | 15 | 17:04
| Śmigielskiego I | 16 | 17:06
| Śmigielskiego | 17 | 17:07
| Paderewskiego I | 18 | 17:08
| Strzelecka II | 19 | 17:08
| Strzelecka I | 20 | 17:10
| Klasztorna I | 21 | 17:11
| Kamienna | 22 | 17:12
| Kamienna Wiśniowa | 23 | 17:13
| Kamienna Łączność | 24 | 17:14
| Południowa I | 25 | 17:15
| Południowa II | 26 | 17:16
| Południowa III | 27 | 17:17
| Wrocławska Południowa | 28 | 17:18
| Wrocławska Osiedle | 29 | 17:20
| Janków Dw. PKP |
|
|
|
za: 27 min o 17:07
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:07
| Zacharzew | 2 | 17:08
| Spacerowa I | 3 | 17:08
| Spacerowa II | 4 | 17:10
| Spacerowa III | 5 | 17:11
| Przymiejska I | 6 | 17:12
| Przymiejska II | 7 | 17:13
| Bema cmentarz I | 8 | 17:14
| Bema Cmentarz | 9 | 17:15
| Batorego ZAP | 10 | 17:17
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 17:21
| Centrum przesiadkowe | 12 | 17:23
| Raszkowska kościół | 13 | 17:25
| M.Konopnickiej pawilon | 14 | 17:27
| M.Konopnickiej Sklejki | 15 | 17:28
| Reymonta | 16 | 17:29
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 17:30
| Limanowskiego szpital | 18 | 17:33
| Kaliska Biedronka | 19 | 17:34
| Grabowska szkoła | 20 | 17:35
| Grabowska Witosa | 21 | 17:36
| Grabowska Piaskowa | 22 | 17:37
| Grabowska Pruślińska | 23 | 17:38
| Grabowska - Jastrzębia | 24 | 17:39
| Grabowska Pruślin I | 25 | 17:40
| Pruślin |
|
|
|
za: 30 min o 17:10
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:10
| Zacharzew | 2 | 17:11
| Krotoszynska I | 3 | 17:12
| Wybickiego | 4 | 17:13
| Chłapowskiego II | 5 | 17:15
| Kordeckiego szkoła | 6 | 17:16
| Kordeckiego I | 7 | 17:17
| Okólna | 8 | 17:18
| Kwiatowa | 9 | 17:20
| Odolanowska I | 10 | 17:22
| Sienkiewicza | 11 | 17:23
| Wojska Polskiego | 12 | 17:24
| Raszkowska kościół | 13 | 17:26
| M.Konopnickiej pawilon | 14 | 17:28
| M.Konopnickiej Sklejki | 15 | 17:29
| Reymonta | 16 | 17:30
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 17:31
| Limanowskiego szpital | 18 | 17:33
| Kaliska Bank | 19 | 17:34
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 20 | 17:36
| Piłsudskiego | 21 | 17:37
| Paderewskiego II | 22 | 17:38
| Paderewskiego I | 23 | 17:39
| Komuny Paryskiej | 24 | 17:40
| Komuny Paryskiej III | 25 | 17:41
| Komuny Paryskiej II | 26 | 17:42
| Komuny Paryskiej I | 27 | 17:43
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 48 min o 17:28
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:28
| Zacharzew | 2 | 17:29
| Krotoszynska I | 3 | 17:31
| Krotoszyńska Bema | 4 | 17:32
| Krotoszyńska Sowińskiego | 5 | 17:34
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 17:36
| Raszkowska kościół | 7 | 17:38
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 17:40
| Partyzancka | 9 | 17:41
| Sienkiewicza | 10 | 17:43
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 55 min o 17:35 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:35J
| Zacharzew | 2 | 17:36J
| Krotoszynska I | 3 | 17:38J
| Batorego szkoła | 4 | 17:39J
| Bema Cmentarz | 5 | 17:40J
| Orzechowa I | 6 | 17:41J
| Orzechowa | 7 | 17:42J
| Radłowska I | 8 | 17:43J
| Radłowska Sporna | 9 | 17:44J
| Poznańska Lotnicza | 10 | 17:46J
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 17:50J
| Centrum przesiadkowe | 12 | 17:52J
| Raszkowska kościół | 13 | 17:54J
| Plac 23 Stycznia II | 14 | 17:56J
| Partyzancka | 15 | 17:58J
| Głogowska | 16 | 18:00J
| Kościuszki Armii Krajowej | 17 | 18:02J
| Mylna I | 18 | 18:03J
| Mylna II | 19 | 18:04J
| Zębcowska I | 20 | 18:04J
| Zębcowska II | 21 | 18:06J
| Siewna II | 22 | 18:07J
| Siewna I | 23 | 18:08J
| Staroprzygodzka szkoła | 24 | 18:10J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 25 | 18:11J
| Staroprzygodzka - sortownia | 26 | 18:12J
| Sosnowa II | 27 | 18:13J
| Sosnowa I | 28 | 18:14J
| |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 18:10
Janków Dw. PKP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:10
| Zacharzew | 2 | 18:11
| Krotoszynska I | 3 | 18:13
| Krotoszyńska Bema | 4 | 18:14
| Krotoszyńska Sowińskiego | 5 | 18:16
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 18:20
| Centrum przesiadkowe | 7 | 18:22
| Raszkowska kościół | 8 | 18:24
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 18:26
| Partyzancka | 10 | 18:28
| Głogowska | 11 | 18:30
| Al. Powstańców Wlkp. | 12 | 18:31
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 13 | 18:33
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 14 | 18:34
| Śmigielskiego II | 15 | 18:35
| Śmigielskiego I | 16 | 18:36
| Śmigielskiego | 17 | 18:37
| Paderewskiego I | 18 | 18:38
| Strzelecka II | 19 | 18:39
| Strzelecka I | 20 | 18:40
| Klasztorna I | 21 | 18:41
| Kamienna | 22 | 18:42
| Kamienna Wiśniowa | 23 | 18:43
| Kamienna Łączność | 24 | 18:44
| Południowa I | 25 | 18:45
| Południowa II | 26 | 18:46
| Południowa III | 27 | 18:47
| Wrocławska Południowa | 28 | 18:48
| Wrocławska Osiedle | 29 | 18:50
| Janków Dw. PKP |
|
Powrót | | Następne dojazdy |