Najbliższe odjazdy
Przystanek: Długa
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 06:50
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:50
| Długa | 2 | 06:51
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 06:52
| Iława ul. Lubawska | 4 | 06:56
| Dworcowa | 5 | 06:57
| ul. Andersa | 6 | 06:59
| Smolki | 7 | 07:01
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:02
| 1 Maja | 9 | 07:03
| 1 Maja | 10 | 07:04
| Sobieskiego | 11 | 07:05
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:07
| Kościuszki | 13 | 07:08
| Kościuszki | 14 | 07:10
| Al.J.Pawła II | 15 | 07:12
| Zielona | 16 | 07:13
| Odnowiciela | 17 | 07:14
| Odnowiciela | 18 | 07:16
| Ostródzka | 19 | 07:18
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 24 min o 06:57
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:57
| Długa | 2 | 06:58
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 06:59
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:05
| Dworcowa | 5 | 07:07
| ul. Andersa | 6 | 07:08
| Smolki | 7 | 07:10
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:11
| 1 Maja | 9 | 07:12
| 1 Maja | 10 | 07:13
| Sobieskiego | 11 | 07:14
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:15
| Niepodległości | 13 | 07:17
| Dąbrowskiego | 14 | 07:18
| | 15 | 07:19
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 07:20
| | 17 | 07:21
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 07:22
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 51 min o 07:24
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:24
| Długa | 2 | 07:25
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:26
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:30
| Dworcowa | 5 | 07:31
| ul. Andersa | 6 | 07:33
| Smolki | 7 | 07:35
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:36
| 1 Maja | 9 | 07:37
| 1 Maja | 10 | 07:38
| Sobieskiego | 11 | 07:39
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:40
| Niepodległości | 13 | 07:42
| Dąbrowskiego | 14 | 07:43
| | 15 | 07:44
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 07:45
| | 17 | 07:46
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 07:47
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 52 min o 07:25
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:25
| Długa | 2 | 07:26
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:27
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:31
| Dworcowa | 5 | 07:32
| ul. Andersa | 6 | 07:34
| Smolki | 7 | 07:36
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:37
| 1 Maja | 9 | 07:38
| 1 Maja | 10 | 07:39
| Sobieskiego | 11 | 07:40
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:42
| Kościuszki | 13 | 07:43
| Kościuszki | 14 | 07:45
| Al.J.Pawła II | 15 | 07:47
| Zielona | 16 | 07:48
| Odnowiciela | 17 | 07:49
| Odnowiciela | 18 | 07:51
| Ostródzka | 19 | 07:53
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 07:33 s
Sienkiewicza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:33s
| Długa | 2 | 07:34s
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:35s
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:41s
| Dworcowa | 5 | 07:42s
| ul. Andersa | 6 | 07:44s
| Smolki | 7 | 07:46s
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:47s
| 1 Maja | 9 | 07:48s
| 1 Maja | 10 | 07:49s
| Sobieskiego | 11 | 07:50s
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:51s
| Niepodległości | 13 | 07:53s
| Konstytucji 3 Maja | 14 | 07:55s
| Sienkiewicza |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 08:04
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:04
| Długa | 2 | 08:05
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 08:06
| Iława ul. Lubawska | 4 | 08:12
| Dworcowa | 5 | 08:14
| ul. Andersa | 6 | 08:15
| Smolki | 7 | 08:17
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 08:18
| 1 Maja | 9 | 08:19
| 1 Maja | 10 | 08:20
| Sobieskiego | 11 | 08:21
| Królowej Jadwigi | 12 | 08:22
| Niepodległości | 13 | 08:24
| Dąbrowskiego | 14 | 08:25
| | 15 | 08:26
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 08:27
| | 17 | 08:28
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 08:29
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
Powrót | | Następne dojazdy |