Najbliższe odjazdy
Przystanek: Długa
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 06:29
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:29
| Długa | 2 | 06:30
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 06:31
| Iława ul. Lubawska | 4 | 06:35
| Dworcowa | 5 | 06:37
| ul. Andersa | 6 | 06:39
| Smolki | 7 | 06:41
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 06:42
| 1 Maja | 9 | 06:43
| 1 Maja | 10 | 06:44
| Sobieskiego | 11 | 06:45
| Królowej Jadwigi | 12 | 06:46
| Niepodległości | 13 | 06:48
| Dąbrowskiego | 14 | 06:49
| | 15 | 06:50
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 06:51
| | 17 | 06:52
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 06:53
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 40 min o 06:58
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:58
| Długa | 2 | 06:59
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:00
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:04
| Dworcowa | 5 | 07:05
| ul. Andersa | 6 | 07:07
| Smolki | 7 | 07:09
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:10
| 1 Maja | 9 | 07:11
| 1 Maja | 10 | 07:12
| Sobieskiego | 11 | 07:13
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:15
| Kościuszki | 13 | 07:16
| Kościuszki | 14 | 07:18
| Al.J.Pawła II | 15 | 07:20
| Zielona | 16 | 07:21
| Odnowiciela | 17 | 07:22
| Odnowiciela | 18 | 07:24
| Ostródzka | 19 | 07:26
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 45 min o 07:03
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:03
| Długa | 2 | 07:04
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:05
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:11
| Dworcowa | 5 | 07:13
| ul. Andersa | 6 | 07:14
| Smolki | 7 | 07:16
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:17
| 1 Maja | 9 | 07:18
| 1 Maja | 10 | 07:19
| Sobieskiego | 11 | 07:20
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:21
| Niepodległości | 13 | 07:23
| Dąbrowskiego | 14 | 07:24
| | 15 | 07:25
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 07:26
| | 17 | 07:27
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 07:28
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 07:30 k
Księżnej Dobrawy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:30k
| Długa | 2 | 07:31k
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:32k
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:36k
| Dworcowa | 5 | 07:37k
| ul. Andersa | 6 | 07:39k
| Smolki | 7 | 07:41k
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:42k
| 1 Maja | 9 | 07:43k
| 1 Maja | 10 | 07:44k
| Sobieskiego | 11 | 07:45k
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:47k
| Kościuszki | 13 | 07:50k
| Kościuszki | 14 | 07:52k
| Al.J.Pawła II | 15 | 07:54k
| Zielona | 16 | 07:55k
| Odnowiciela | 17 | 07:56k
| Odnowiciela | 18 | 07:58
| Księżnej Dobrawy |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 07:34
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34
| Długa | 2 | 07:35
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 07:36
| Iława ul. Lubawska | 4 | 07:40
| Dworcowa | 5 | 07:42
| ul. Andersa | 6 | 07:44
| Smolki | 7 | 07:46
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:47
| 1 Maja | 9 | 07:48
| 1 Maja | 10 | 07:49
| Sobieskiego | 11 | 07:50
| Królowej Jadwigi | 12 | 07:51
| Niepodległości | 13 | 07:53
| Dąbrowskiego | 14 | 07:54
| | 15 | 07:55
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 07:56
| | 17 | 07:57
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 07:58
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 02:08 godz : min o 08:26
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:26
| Długa | 2 | 08:27
| Iława ul. Lubawska II | 3 | 08:28
| Iława ul. Lubawska | 4 | 08:32
| Dworcowa | 5 | 08:34
| ul. Andersa | 6 | 08:36
| Smolki | 7 | 08:38
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 08:39
| 1 Maja | 9 | 08:40
| 1 Maja | 10 | 08:41
| Sobieskiego | 11 | 08:42
| Królowej Jadwigi | 12 | 08:43
| Niepodległości | 13 | 08:45
| Dąbrowskiego | 14 | 08:46
| | 15 | 08:47
| Iława ul. Dąbrowskiego | 16 | 08:48
| | 17 | 08:49
| Iława ul. Lipowy Dwór | 18 | 08:50
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
Powrót | | Następne dojazdy |