Najbliższe odjazdy
Przystanek: Raszkowska kościół
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23 min o 05:19 Y
Sobótka II
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:19Y
| Raszkowska kościół | 2 | 05:20Y
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 05:21Y
| Poznańska Krotoszyńska | 4 | 05:22Y
| Poznańska Lotnicza | 5 | 05:23Y
| Poznańska Młyńska | 6 | 05:24Y
| Poznańska Lewkowiec | 7 | 05:25Y
| Poznańska Stary Staw | 8 | 05:27Y
| Franklinów I | 9 | 05:29Y
| Franklinów | 10 | 05:31Y
| Michałków n.ż. | 11 | 05:34Y
| Szczury | 12 | 05:37Y
| Górzno I | 13 | 05:40Y
| Górzno II | 14 | 05:42Y
| Sobótka I | 15 | 05:44Y
| Sobótka II |
|
|
|
za: 42 min o 05:38 P
Pleszew szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:38P
| Raszkowska kościół | 2 | 05:40P
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 05:42P
| Poznańska Krotoszyńska | 4 | 05:43P
| Poznańska Lotnicza | 5 | 05:44P
| Poznańska Młyńska | 6 | 05:45P
| Poznańska Lewkowiec | 7 | 05:46P
| Poznańska Stary Staw | 8 | 05:48P
| Franklinów I | 9 | 05:50P
| Franklinów | 10 | 05:52P
| Michałków n.ż. | 11 | 05:55P
| Szczury | 12 | 05:58P
| Górzno I | 13 | 06:01P
| Górzno II | 14 | 06:03P
| Sobótka I | 15 | 06:05P
| Sobótka II | 16 | 06:09P
| Żychlin | 17 | 06:11P
| Krzywosądów | 18 | 06:13P
| Kuczków | 19 | 06:15P
| Janków | 20 | 06:18P
| Ludwina | 21 | 06:20P
| Dobra Nadzieja | 22 | 06:21P
| Zielona Łąka | 23 | 06:23P
| Pleszew ul. W. Polskiego I | 24 | 06:24P
| Pleszew ul. W. Polskiego II | 25 | 06:25P
| Pleszew PKP | 26 | 06:26P
| Pleszew ul. Bogusza | 27 | 06:27P
| Pleszew ul. Św. Ducha | 28 | 06:29P
| Pleszew - Poznańska I | 29 | 06:30P
| Pleszew - Poznańska II | 30 | 06:32P
| Pleszew szpital |
|
|
|
za: 44 min o 05:40 s
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:40s
| Raszkowska kościół | 2 | 05:44s
| Centrum przesiadkowe | 3 | 05:47s
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 4 | 05:49s
| Krotoszyńska Nullo | 5 | 05:50s
| Traugutta Czwartaków | 6 | 05:51s
| Traugutta Skorupki | 7 | 05:52s
| Traugutta Czarnieckiego | 8 | 05:53s
| Traugutta Kordeckiego | 9 | 05:54s
| Kordeckiego szkoła | 10 | 05:55s
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 11 | 05:56s
| Chłapowskiego I | 12 | 05:57s
| Rejtana Prefabet | 13 | 05:58s
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 06:14
Lotnicza - Poznańska
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:14
| Raszkowska kościół | 2 | 06:18
| Centrum przesiadkowe | 3 | 06:21
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 4 | 06:23
| Poznańska Krotoszyńska | 5 | 06:24
| Lotnicza - Poznańska |
|
|
|
za: 01:24 godz : min o 06:20 b
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:20b
| Raszkowska kościół | 2 | 06:24b
| Centrum przesiadkowe | 3 | 06:27b
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 4 | 06:29b
| Poznańska Krotoszyńska | 5 | 06:30b
| >>Lotnicza | 6 | 06:31
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 06:27 D
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27D
| Raszkowska kościół | 2 | 06:31D
| Centrum przesiadkowe | 3 | 06:34D
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 4 | 06:36D
| Poznańska Krotoszyńska | 5 | 06:37D
| Poznańska Lotnicza | 6 | 06:38D
| Radłowska Sporna | 7 | 06:39D
| Radłowska I | 8 | 06:40D
| Orzechowa | 9 | 06:41D
| Orzechowa I | 10 | 06:42D
| Bema cmentarz I | 11 | 06:43D
| Bema Cmentarz | 12 | 06:44D
| Batorego szkoła | 13 | 06:46D
| Krotoszynska I | 14 | 06:47D
| Topolowa CPN | 15 | 06:48D
| Kłosowa | 16 | 06:49D
| Żniwna I | 17 | 06:50D
| Żniwna II | 18 | 06:51D
| Żniwna III | 19 | 06:52D
| Dwernickiego |
|
Powrót | | Następne dojazdy |