Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bracka III - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 41 min o 13:32
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:32
| Bracka III | 2 | 13:33
| Bracka II | 3 | 13:34
| Bracka I | 4 | 13:35
| Grunwaldzka II | 5 | 13:36
| Grunwaldzka I | 6 | 13:37
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 13:38
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 13:39
| Limanowskiego szpital | 9 | 13:40
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 13:42
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 13:43
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 13:45
| Partyzancka | 13 | 13:49
| Centrum przesiadkowe | 14 | 13:51
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 13:53
| Odolanowska I | 16 | 13:54
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 13:55
| Gorzycka piekarnia | 18 | 13:56
| Gorzycka | 19 | 13:57
| Gorzycka Długa | 20 | 13:58
| Gorzycka Swobodna | 21 | 13:59
| Gorzycka V | 22 | 14:00
| Gorzycka Topolowa | 23 | 14:01
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 14:02
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 14:03
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 14:04
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 14:05
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 14:06
| Gorzyce Wielkie | 29 | 14:07
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 14:09
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 14:10
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 02:27 godz : min o 15:18
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Bracka III | 2 | 15:19
| Bracka II | 3 | 15:20
| Bracka I | 4 | 15:21
| Grunwaldzka II | 5 | 15:22
| Grunwaldzka I | 6 | 15:23
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 15:24
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 15:25
| Limanowskiego szpital | 9 | 15:26
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 15:28
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 15:29
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 15:31
| Partyzancka | 13 | 15:35
| Centrum przesiadkowe | 14 | 15:37
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 15:39
| Odolanowska I | 16 | 15:40
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 15:41
| Gorzycka piekarnia | 18 | 15:42
| Gorzycka | 19 | 15:43
| Gorzycka Długa | 20 | 15:44
| Gorzycka Swobodna | 21 | 15:45
| Gorzycka V | 22 | 15:46
| Gorzycka Topolowa | 23 | 15:47
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 15:48
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 15:49
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 15:50
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 15:51
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 15:52
| Gorzyce Wielkie | 29 | 15:53
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 15:55
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 15:56
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 03:57 godz : min o 16:48 C
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:48C
| Bracka III | 2 | 16:49C
| Bracka II | 3 | 16:50C
| Bracka I | 4 | 16:51C
| Grunwaldzka II | 5 | 16:52C
| Grunwaldzka I | 6 | 16:53C
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 16:54C
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 16:55C
| Limanowskiego szpital | 9 | 16:56C
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 16:58C
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 16:59C
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 17:00C
| Partyzancka | 13 | 17:04C
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |