Najbliższe odjazdy
Przystanek: Raszków I
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 40 min o 07:09 gs
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:09gs
| Raszków I | 2 | 07:10gs
| Raszków | 3 | 07:11gs
| Raszków CPN | 4 | 07:12gs
| Przybysławice bar | 5 | 07:14gs
| Przybysławice I | 6 | 07:16gs
| Jaskółki PKS | 7 | 07:17gs
| Radłów II n.ż. | 8 | 07:18gs
| Radłów | 9 | 07:19gs
| Radłów bar | 10 | 07:20gs
| Radłów szkoła | 11 | 07:21gs
| Radłów I n/ż | 12 | 07:22gs
| Radłowska II | 13 | 07:23gs
| Radłowska I | 14 | 07:24gs
| Radłowska Sporna | 15 | 07:25gs
| Poznańska Lotnicza | 16 | 07:27gs
| Krotoszyńska ZAP | 17 | 07:29gs
| Raszkowska kościół | 18 | 07:30gs
| Wolności | 19 | 07:31gs
| Partyzancka | 20 | 07:33gs
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 41 min o 07:10
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:10
| Raszków I | 2 | 07:11
| Raszków | 3 | 07:12
| Raszków CPN | 4 | 07:13
| Przybysławice bar | 5 | 07:15
| Przybysławice I | 6 | 07:17
| Jaskółki PKS | 7 | 07:18
| Radłów II n.ż. | 8 | 07:19
| Radłów | 9 | 07:20
| Radłów bar | 10 | 07:21
| Radłów szkoła | 11 | 07:22
| Radłów I n/ż | 12 | 07:23
| Radłowska II | 13 | 07:24
| Radłowska I | 14 | 07:25
| Radłowska Sporna | 15 | 07:26
| Poznańska Lotnicza | 16 | 07:28
| Krotoszyńska ZAP | 17 | 07:32
| Centrum przesiadkowe | 18 | 07:34
| Raszkowska kościół | 19 | 07:35
| Wolności | 20 | 07:36
| Partyzancka | 21 | 07:38
| Głogowska | 22 | 07:40
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 01:41 godz : min o 08:10
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:10
| Raszków I | 2 | 08:11
| Raszków | 3 | 08:12
| Raszków CPN | 4 | 08:13
| Przybysławice bar | 5 | 08:15
| Przybysławice I | 6 | 08:17
| Jaskółki PKS | 7 | 08:18
| Radłów II n.ż. | 8 | 08:19
| Radłów | 9 | 08:20
| Radłów bar | 10 | 08:21
| Radłów szkoła | 11 | 08:22
| Radłów I n/ż | 12 | 08:23
| Radłowska II | 13 | 08:24
| Radłowska I | 14 | 08:25
| Radłowska Sporna | 15 | 08:26
| Poznańska Lotnicza | 16 | 08:28
| Krotoszyńska ZAP | 17 | 08:32
| Centrum przesiadkowe | 18 | 08:34
| Raszkowska kościół | 19 | 08:35
| Wolności | 20 | 08:36
| Partyzancka | 21 | 08:38
| Głogowska | 22 | 08:40
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 02:45 godz : min o 09:14
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:14
| Raszków I | 2 | 09:15
| Raszków | 3 | 09:16
| Raszków CPN | 4 | 09:17
| Przybysławice bar | 5 | 09:19
| Przybysławice I | 6 | 09:21
| Jaskółki PKS | 7 | 09:22
| Radłów II n.ż. | 8 | 09:23
| Radłów | 9 | 09:24
| Radłów bar | 10 | 09:25
| Radłów szkoła | 11 | 09:26
| Radłów I n/ż | 12 | 09:27
| Radłowska II | 13 | 09:28
| Radłowska I | 14 | 09:29
| Radłowska Sporna | 15 | 09:30
| Poznańska Lotnicza | 16 | 09:32
| Krotoszyńska ZAP | 17 | 09:36
| Centrum przesiadkowe | 18 | 09:38
| Raszkowska kościół | 19 | 09:39
| Wolności | 20 | 09:40
| Partyzancka | 21 | 09:42
| Głogowska | 22 | 09:44
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 07:50 godz : min o 14:19 Qw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:19Qw
| Raszków I | 2 | 14:20Qw
| Raszków | 3 | 14:21Qw
| Raszków CPN | 4 | 14:22Qw
| Przybysławice bar | 5 | 14:24Qw
| Przybysławice I | 6 | 14:26Qw
| Jaskółki PKS | 7 | 14:27Qw
| Radłów II n.ż. | 8 | 14:28Qw
| Radłów | 9 | 14:29Qw
| Radłów bar | 10 | 14:30Qw
| Radłów szkoła | 11 | 14:31Qw
| Radłów I n/ż | 12 | 14:32Qw
| Radłowska II | 13 | 14:33Qw
| Orzechowa | 14 | 14:34Qw
| Orzechowa I | 15 | 14:35Qw
| Lotnicza Poznańska | 16 | 14:36Qw
| Poznańska Lotnicza | 17 | 14:38Qw
| Krotoszyńska ZAP | 18 | 14:42Qw
| Centrum przesiadkowe | 19 | 14:44Qw
| Raszkowska kościół | 20 | 14:46Qw
| M.Konopnickiej pawilon | 21 | 14:48Qw
| Al. Słowackiego MiniMal | 22 | 14:49Qw
| Al. Słowackiego - Kaliska | 23 | 14:50Qw
| |
|
|
|
za: 08:22 godz : min o 14:51 Qs
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:51Qs
| Raszków I | 2 | 14:52Qs
| Raszków | 3 | 14:53Qs
| Raszków CPN | 4 | 14:54Qs
| Przybysławice bar | 5 | 14:56Qs
| Przybysławice I | 6 | 14:58Qs
| Jaskółki PKS | 7 | 14:59Qs
| Radłów II n.ż. | 8 | 15:00Qs
| Radłów | 9 | 15:01Qs
| Radłów bar | 10 | 15:02Qs
| Radłów szkoła | 11 | 15:03Qs
| Radłów I n/ż | 12 | 15:04Qs
| Radłowska II | 13 | 15:05Qs
| Orzechowa | 14 | 15:06Qs
| Orzechowa I | 15 | 15:07Q
| Lotnicza Poznańska | 16 | 15:08Q
| Poznańska Lotnicza | 17 | 15:10Q
| Krotoszyńska ZAP | 18 | 15:14Q
| Centrum przesiadkowe | 19 | 15:16Q
| Raszkowska kościół | 20 | 15:18Q
| M.Konopnickiej pawilon | 21 | 15:20Q
| Al. Słowackiego MiniMal | 22 | 15:21Q
| Al. Słowackiego - Kaliska | 23 | 15:22Q
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |